Menu

Depilační krém pro citlivou pokožku Minima

Veet
400 ml
79.75 Kč/100 ml
Popis

Depilační krém Veet s technologií Silky Fresh pro citlivou pokožku se svěžejší vůní* a o 35% méně chemikálií*. Užijte si hedvábně hladkou pokožku a příjemnou vůni. Kromě efektivního odstraňování chloupků Veet nejen hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin, ale také poskytuje dlouhotrvající hebkost.

*v porovnání s předchozím složením

 

Použití

Otevřete štítek pro návod k použití a upozornění. Vhodné pro ženy i muže. Doba působení 5** - 10 minut. ** Začíná působit po 5 minutách.

Krásně hladká pokožka jen ve třech krocích:

  1. Pro odblokování vyjměte zátku z pumpičky a otočte ji.
  2. Napumpujte krém Veet na špachtli nebo ruku a rovnoměrně roztírejte, aby došlo k úplnému pokrytí chloupků, které chcete odstranit, ale nevtírejte krém do pokožky. Nezapomeňte si také smýt všechen krém z rukou.
  3. Ponechte krém na pokožce po dobu 5 minut a pak použijte špachtli k odstranění krému v malé testovací oblasti. Lze-li chloupky snadno odstranit, použijte pro odstranění zbytku chloupků širší nebo užší konec špachtle v závislosti na konkrétní části těla. Pokud jsou vaše chloupky tvrdší, můžete krém ponechat na pokožce celkem až 10 minut, ale ne déle. Pokožku důkladně opláchněte vodou tak, abyste krém zcela odstranili a poté ji osušte. Po použití důkladně opláchněte trysku pumpičky i špachtli. Po každém použití znovu použijte zátku.
Složení

Aqua, Cetearyl alcohol, Paraffinum liquidum, Potassium thioglycolate, Calcium hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, Parfum, Polyethylene, Sodium gluconate, Aloe barbadensis leaf juice, Hexyl cinnamal, Linalool
Citric acid, Potassium sorbate, Sodium benzoate

Skladování

Spotřebujte nejlépe do: viz obal.

Upozornění

Přečtěte si všechny bezpečnostní pokyny a upozornění a dodržujte je. Obsahuje žíravinu, thioglykolát. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima. Pokyny pro bezpečné použití: Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Nepřekračujte celkovou dobu aplikace 10 minut. Vhodný pro použití v oblasti nohou, pažích, podpaží a bikin. Nevhodné pro použití na hlavu, obličej, oči, uši, nos, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo jiných částí těla. Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, znaménka, aknózní, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce na krémy na odstranění chloupků. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže nebo máte onemocnění, které může mít vliv na stav pokožky. Před každým použitím vyzkoušejte reakci pokožky na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit, podle pokynů pro použití. Pokud po 24 hodinách nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání. Pokud během používání pocítíte štípání či mravenčení, okamžitě odstraňte krém a důkladně opláchněte pokožku studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte. Po použití doporučujeme čekat 24 hodin před použitím antiperspirantu, jakéhokoli jiného parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje žíravinu, thioglykolát. Výrobek může způsobit kluzkost povrchů. Zabraňte vylití přípravku na koberce, oblečení a podlahu.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare

Dansom Lane,

Hull, HU8 7DS

Velká Británie

Vyrobeno
Francie
EAN 03059944021197