Menu

Depilační krém

ISANA
150 ml
Popis

• pro pohodlné a důkladné odstranění chloupků na citlivé pokožce
• se slunečnicovým a kokosovým olejem, výtažky z rýže a ovsa
• vhodný pro oblast podpaží, nohou a bikin
• snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována

Před použitím si přečtěte návod k použití a důkladně si přečtěte důležité informace.


 

Použití

POKYNY K POUŽITÍ:
Pečlivě umyjte oblast, která má být depilována. Krém aplikujte na pokožku, až budou chloupky zcela zakryty. Pokud si během aplikace všimnete brnění, okamžitě krém z pokožky odstraňte a pokožku důkladně opláchněte vodou. Po 3 minutách otestujte špachtlí na malém místě pokožky, zda se chloupky již uvolňují. Pokud ne, počkejte další minutu a pokračujte v testování v krátkých intervalech. Pokud se chloupky snadno uvolňují, lze zbývající krém odstranit špachtlí. Zbytky krému lze odstranit teplou vodou bez použití mýdla. Nepřekračujte dobu expozice, max. 7 minut. Po použití krém dobře uzavřete a špachtli opláchněte vodou. Po depilaci nepoužívejte deodoranty, parfémy ani pleťové vody obsahující alkohol. Mezi aplikací a opalováním nebo plaváním by mělo uplynout 24 hodin.

Složení

Aqua, Cetearyl Alcohol, Decyl Oleate, Potassium Thioglycolate, Urea, Calcium Hydroxide, Parfum, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Gluconate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Avena Sativa Kernel Extract, Oryza Sativa Extract, Tocopheryl Acetate

Upozornění

UPOZORNĚNÍ:
Před prvním použitím  doporučujeme zkoušku na malé ploše pokožky. Depilační krém nechte působit max. 7 minut a poté důkladně opláchněte vodou. Pokud pokožka nevykazuje žádné abnormality do následujícího dne, lze depilační krém aplikovat. Výrobek nepoužívejte na obličej.  Zamezte kontaktu s očima, hrozí riziko oslepnutí. Vyvarujte se kontaktu se sliznicemi. Pokud se během používání objeví pálení nebo svědění, okamžitě krém odstraňte a opláchněte velkým množstvím vody. Nepoužívejte na nos, obočí, uši, hruď, bradavky, v okolí genitálií a análního otvoru, stejně tak jako na mateřská znaménka, podrážděnou pokožku, pokožku popálenou sluncem a při předchozích alergických reakcích na depilační krémy. Depilaci opakujte nejdříve za 72 hodin. Nepolykejte. Při požití: Okamžitě vyhledejte lékaře a ukažte mu obal. Obsahuje thioglykolát. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte oči a vyhledejte lékaře a ukažte mu obal. Dodržujte návod k použití.
 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04305615761169