Menu

Borotalco

Deodorant sprej pro ženy Active Citrus and Lime Fresh

150 ml
59.93 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Borotalco Active je exkluzivní řada deodorantů, která obsahuje inovativní Odor-Converter™, mikrokapsle, které se aktivují potem a pohybem a uvolňují extra vůni ve chvílích, kdy je to nejvíce potřeba, pro svěžest na cestách, takže čím více se potíte, tím více funguje.
Suchá ochrana Borotalco je tak kombinována se svěží účinností, která je obnovována postupným uvolňováním vůně.

  • účinnost testována i při fyzické námaze
  • postupné uvolňování vůně
  • 0 % alkoholu.
  • dermatologicky testováno
Použití

Před použitím dobře protřepejte. Nastříkejte do podpaží ze vzdálenosti přibližně 15 cm. Po aplikaci nechte krátce zaschnout.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum chlorohydrate, C12-15 alkyl benzoate, PPG-15 stearyl ether, Parfum, Tocopheryl acetate, Talc, Glycerin, Stearalkonium bentonite, Propylene carbonate, Hydrolyzed corn starch octenylsuccinate, Silica, PVP, Hydrated silica, Cetrimonium chloride, Polyquaternium-11, Phenoxyethanol, Citric acid, Caprylyl glycol, Ethylhexylglycerin, Alpha-isomethyl ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool

Upozornění

Nebezpečí

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Přestaňte používat, pokud se objeví vyrážka nebo podráždění. Zabraňte přímému vdechnutí. Nestříkejte v blízkosti očí. Dbejte na to, aby byla tryska dobře nasměrována na osobu, používejte na dobře větraných místech. Nepoužívejte v rozporu s pokyny.

Výrobce

Bolton Czechia, spol s.r.o.
Štětkova 1638/18 140 00 Praha 4

EAN 08002410043587