Menu

Borotalco

Deodorant sprej pro muže Dry Unique Scent

150 ml
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 79.90 Kč
53.27 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Pro muže, kteří hledají absolutní ochranu proti pocení, se zrodil nový zážitek Borotalco: Borotalco Dry Deodorant - Men. Exkluzivní složení, které kombinuje veškerou účinnost mastku s přírodními a minerálními absorpčními pudry pro absolutní účinek, který absorbuje pot a zaručuje mimořádně suchý pocit v každé situaci.

  • Účinnost deodorantu 72 h.
  • 0 % alkoholu.
  • Dermatologicky testováno.
Použití

Před použitím dobře protřepejte. Nastříkejte do podpaží ze vzdálenosti přibližně 15 cm. Po aplikaci nechte krátce zaschnout.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
NEJ! NEJ!
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminium chlorohydrate, C12-15 alkyl benzoate, PPG-15 stearyl ether, Parfum, Glycerin, Kaolin, Talc, Stearalkonium bentonite, Propylene carbonate, Tocopheryl acetate, Magnesium aluminometasilicate, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl benzoate, Benzyl cinnamate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Upozornění

NEBEZPEČÍ
Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Přestaňte používat, pokud se objeví vyrážka nebo podráždění. Zabraňte přímému vdechnutí. Nestříkejte v blízkosti očí. Dbejte na to, aby byla tryska dobře nasměrována na osobu, používejte na dobře větraných místech. Nepoužívejte v rozporu s pokyny.

Výrobce

Bolton Czechia, spol. s r.o.

EAN 08002410044546