Menu

Alterra Naturkosmetik

Deodorant roll-on pro ženy Invisible

50 ml
11.98 Kč/10 ml
Popis

Už žádné skvrny od antiperspirantů na vašem oblíbeném oblečení. Deodorant s ledovcovou vodou a extraktem z bio bambusových listů nabízí neviditelnou ochranu i v těch nejvypjatějších momentech. Na tmavých textiliích nezanechává žádné bílé stopy a rovněž předchází tvorbě žlutých skvrn na bílém oblečení. Receptura s přírodním aktivním komplexem Actiscent funguje spolehlivě 24 hodin před nepříjemným zápachem bez přidání solí hliníku.

Neobsahuje syntetická barviva, parfémy a konzervační látky, je bez silikonů, parafínů a jiných minerálních složek. Rostlinné složky pocházejí pokud možno z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo jsou volně rostoucí. Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována, pH pro pokožku neutrální.

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
GREEN BRANDS GREEN BRANDS
BEZ LAKTÓZY BEZ LAKTÓZY
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
BEZ LEPKU BEZ LEPKU
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
VEGETARIÁNSKÝ VEGETARIÁNSKÝ
Složení

Aqua, Alcohol *, Triethyl Citrate, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Thymus Vulgaris Leaf Extract *, Bambusa Arundinacea Leaf Extract *, Equisetum Arvense Leaf Extract, Salvia Officinalis Oil, Xanthan Gum, Propanediol, Levulinic Acid, Parfum ** , Limonene **, Linalool **, Citral **, Geraniol **, Benzyl Salicylate **, Citronellol **, Benzyl Alcohol **, Benzyl Benzoate **, Farnesol **, Coumarin **

*suroviny z ekologického zemědělství
** parfémy z přírodních esenciálních olejů

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika.

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615686059