Menu

Peo

Deodorační sprej na nohy Astrid

150 ml
66.60 Kč/100 ml
Popis

Deodorační sprej na nohy byl speciálně vyvinutý tak, aby osvěžil unavené nohy a poskytl jim příjemný chladivý pocit.

S technologií neutralizace zápasu poskytuje 24h ochranu proti nepříjemným pachům a pomáhá aktivně působit proti vzniku bakterií, které jsou jejich příčinou. Složení s čajovníkovým olejem, mentolem a kafrem zanechává nohy svěží, poskytuje jim pocit příjemného chladu a pomáhá zmírnit pocit únavy. Lehké rychleschnoucí složení s příjemnou svěží vůní.

 

Použití

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Sprej aplikujte rovnoměrně ze vzdálenosti 10-15 cm na čistou a suchou pokožku nohou, zvláště na chodidla a mezi prsty.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Alcohol denat., Isobutane, Isopropyl myristate, Propylene glycol, Propane, Butane, Salvia officinalis oil, Menthol, Parfum, Sodium caproyl/lauroyl lactylate, Triethyl citrate, CI 75810

Upozornění

Upozornění: NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nepoužívejte na poraněnou pokožku nebo v případě kožních onemocnění. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití.

Výrobce

Sarantis Czech Republic, s.r.o.
Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08592297002642