Menu

Pedigree

Dentální pamlsky Dentastix 5-10 kg

1 ks
169 Kč/ks
Popis

Pedigree Dentastix Daily Oral Care jsou dentální pamlsky v jedinečném tvaru písmene X, u kterých je vědecky dokázáno, že při každodenním užívání pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene až o 80 %. Pedigree Dentastix Daily Oral Care mají jemnou abrazivní texturu a aktivní složky, které pomáhají omezit usazování plaku a tvorbu zubního kamene. Jsou chutné, přesto mají nízký obsah tuku, neobsahují přidaný cukr, umělá barviva a ochucovadla. Pedigree – posilujte to dobré ve svém psovi.

Psi používají svou tlamu na všechno, takže aby mohli být co nejvíce sami sebou, je pro ně naprosto zásadní mít zdravé zuby a dásně. Přesto 4 z 5 psů začnou po 3. roce života trpět onemocněním dásní. Což jim velmi omezuje život a může vést k nutnosti léčby u veterináře. S pomocí veterinářů a odborníků na výživu ve Waltham Centru pro výživu domácích zvířat vyvinulo Pedigree pro psy řadu chutných žvýkacích pamlsků, které snižují tvorbu plaku a zubního kamene, a pomáhají tak snižovat riziko vzniku onemocnění dásní.

Registrační číslo: CZ 800216-01.

Tento produkt lze objednat pouze přes e-shop s dopravou „Doručení domů“ nebo „Osobní odběr“.

Použití

Doporučené dávkování: Psy malých plemen, např. jezevčík, krmte 1 tyčinkou denně. Jedná se o žvýkací pochoutku, která je vhodná pouze pro psy o váze mezi 5 a 10 kg. Není vhodná pro štěňata mladší 4 měsíců. Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispozici.

Vlastnosti
POUZE DOPRAVOU POUZE DOPRAVOU
Složení

Cereálie
Výrobky rostlinného původu
Minerální látky (včetně 2.3% tripolyfosfátu sodného)
Maso a výrobky živočišného původu
Oleje a tuky

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Analytické složky (v %):
protein: 9.6
obsah tuku: 1.8
obsah anorganických látek: 5.7
hrubá vláknina: 0.40
energie 320 kcal/100 g
Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin E: 1365 mg
Zinek (sulfát zinku, heptahydrát): 190 mg
Senzorické doplňkové látky:  
Hovězí příchuť: 13.2 mg
Kuřecí příchuť: 22.9 mg

Doplňkové látky v 1 kg:

Skladování

Každý sáček spotřebujte do 14 dnů po otevření. Uchovávejte v chladu a suchu. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58 140 00 Praha 4 Česká republika

EAN 05998749110720