Menu

Pedigree

Dentální pamlsky Dentastix 10-25 kg

1 ks
219 Kč/ks
Popis

Pedigree Dentastix Daily Oral Care jsou dentální pamlsky v jedinečném tvaru písmene X, u kterých je vědecky dokázáno, že při každodenním užívání pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene až o 80 %. Pedigree Dentastix Daily Oral Care mají jemnou abrazivní texturu a aktivní složky, které pomáhají omezit usazování plaku a tvorbu zubního kamene. Jsou chutné, přesto mají nízký obsah tuku, neobsahují přidaný cukr, umělá barviva a ochucovadla. Pedigree – posilujte to dobré ve svém psovi.

Psi používají svou tlamu na všechno, takže aby mohli být co nejvíce sami sebou, je pro ně naprosto zásadní mít zdravé zuby a dásně. Přesto 4 z 5 psů začnou po 3. roce života trpět onemocněním dásní. Což jim velmi omezuje život a může vést k nutnosti léčby u veterináře. S pomocí veterinářů a odborníků na výživu ve Waltham Centru pro výživu domácích zvířat vyvinulo Pedigree pro psy řadu chutných žvýkacích pamlsků, které snižují tvorbu plaku a zubního kamene, a pomáhají tak snižovat riziko vzniku onemocnění dásní.

Registrační číslo: CZ 800216-01.

Tento produkt lze objednat pouze přes e-shop s dopravou „Doručení domů“ nebo „Osobní odběr“.

Použití

Doporučené dávkování: Psy středních plemen, např. kokršpaněl, krmte max. 1 tyčinkou denně. Žvýkací pochoutka je vhodná pouze pro psy o váze mezi 10 a 25 kg. Nevhodné pro štěňata do 4 měsíců. Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispozici.

Vlastnosti
POUZE DOPRAVOU POUZE DOPRAVOU
Složení

Cereálie
Výrobky rostlinného původu
Minerální látky včetně 2.7% tripolyfosfátu sodného
Maso a výrobky živočišného původu
Oleje a tuky

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Analytické složky (v %):
protein: 7
obsah tuku: 1.7
obsah anorganických látek: 6
hrubá vláknina: 1
vlhkost: 14
energie: 305 kcal/100g
Doplňkové látky v 1 kg: Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin E: 1365 mg
Síran zinečnatý heptahydrát 1055 mg
Senzorické doplňkové látky:  
Hovězí příchuť 13.2 mg
Kuřecí příchuť 22.9 mg
Skladování

Každý sáček spotřebujte do 14 dnů po otevření. Uchovávejte v chladu a suchu. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58 140 00 Praha 4 Česká republika

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 05998749105214