Menu

for your Beauty

Dárkový set Beauty Routine

1 ks
299 Kč/ks
Popis

Sada péče obsahuje čtyři praktické kosmetické přípravky pro každodenní péči o obličej a čištění a představuje alternativní možnost. Nahraďte jednorázové nebo jednorázové předměty, jako jsou bavlněné polštářky nebo látkové masky, ekologickými alternativami.

Pásek do vlasů: Ať už ráno nebo večer, při mytí nebo nanášení make-upu, roztomilý sametový pásek do vlasů udrží vaše vlasy vzadu, a tím i váš obličej volný.
Materiál: 100% polyester, praní na 30 stupňů.

Odličovací rukavice: odlíčení ještě nikdy nebylo tak snadné! Rukavice z mikrovlákna s nadýchaným měkkým povrchem je ideální pro každodenní odstraňování make-upu a čištění pleti. Speciální struktura jemných mikrovláken snadno odstraňuje make-up z obličeje a očního okolí bez nutnosti použití odličovacího prostředku a šetří také jednorázové vatové tampony. Z hygienických důvodů doporučujeme čistit rukavice ručně nebo v pračce (v síťce na prádlo) přibližně po 5 aplikacích. Navlhčete rukavici vlažnou vodou a začněte v oblasti očí jemným přitlačením na oko a jemným pohybem rukavice tam a zpět (netřete). Poté krouživými pohyby vyčistěte obličej. Materiál: 100% polyester, praní na 30 stupňů.

Silikonová maska + kartáček na masky: Opakovaně použitelná silikonová maska s kartáčkem na masky je udržitelnou alternativou k jednorázovým látkovým maskám a lze ji kombinovat s produkty péče podle vlastního výběru. Maska vytváří ochrannou vrstvu na nanesených pečujících přípravcích a umožňuje jejich lepší vstřebání do pokožky. Po použití masku a kartáček omyjte vodou a používejte je libovolně často.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04305615877686