Menu

Dr. Beckmann

Ďáblík na skvrny od tuků a omáček

50 g
21.80 Kč/10 g
Popis

Některé skvrny různého původu není vždy možné odstranit univerzálním přípravkem z důvodu jejich specifického složení. Proto jsou zde Dr. Beckmann Ďáblíci, kteří zacílí přesně na to, co je třeba. Ďáblík na skvrny od tuků a omáček vás snadno a efektivně zbaví nevítaného mastného fleku, který se po obědě objevil na vašem tričku. Odmašťuje kuchyňské oleje, omáčky, kečup, čokoládu, majonézu nebo máslo. Ďáblíci jsou vhodní pro pratelné i nepratelné textilie a jsou šetrní k vláknům vašeho oblečení.

  • Olej, máslo, kečup
  • Šetrný k oděvům
  • Vhodný pro pratelné i nepratelné textilie
  • Efektivně odstraňuje skvrny díky svému specifickému složení
Použití

Podložte skvrnu bílým savým hadříkem na malém talířku. Naneste dostatečné množství přípravku na skvrnu a nechte 10 - 15 minut působit. Nahraďte spodní vlhký hadřík suchým a čistým. Následně poklepávejte skvrnu dalším bílým a vlhkým hadříkem vždy z vnějšího okraje skvrny ke středu, až všechny zbytky přípravku a skvrna zmizí. Pratelné textilie můžete mezi sebou třít a následně vymáchat pod tekoucí vodou. Před použitím proveďte test stálobarevnosti. Aplikujte malé množství roztoku na nejméně viditelném místě a nechte zaschnout. Pokud nedošlo ke změně barvy, pokračujte podle výše uvedeného návodu.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5-<15 % neiontové a aniontové povrchově aktivní látky, také obsahuje enzymy, konzervační činidla potassium sorbate

Skladování

Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Výrobek smí být uchováván pouze v původním obalu.

Upozornění

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Výrobce

MARESI Foodbroker s.r.o.
Hradešínská 1932/60 101 00 Praha 10 - Vinohrady Česká republika

EAN 04008455008820