Menu

Prokudent

Čistící tablety na zubní protézu

104 ks
0.77 Kč/ks
Popis

Čisticí tablety Prokudent zajistí, že vaše zubní protéza bude hygienicky čistá. Při pravidelném používání (dvakrát denně) se spolehlivě uvolní a důkladně odstraní usazeniny a zabarvení (např. čaj). Složení obsahuje aktivní kyslík a bojuje až s 99,9% bakteriemi. Vhodný pro úplné a částečné zubní náhrady.

 

Použití

1. Nejprve zubní náhradu krátce předtím očištěte kartčkem a poté opláchněte.
2. Vložte jednu tabletu spolu se zubní náhradou do misky nebo do sklenice. Naplňte nádobu teplou vodou (35 ° C), dokud není protéza zcela pokryta vodou, a nechejte roztok působit 15 minut. Nepoužívejte vroucí vodu, protože by mohlo dojít k poškození protézy. Čištění je dokončeno po 15 minutách, i když se tableta úplně nerozpustí.
3. Zubní náhradu důkladně opláchněte čistou vodou. Vyprázdněte čisticí nádobu a opláchněte ji.

Vlastnosti
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Sodium Bicarbonate, Potassium Caroate, Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Sulfate, Malic Acid, PEG-150, Citric Acid, Sodium Dodecylbenzensulfonate, PEG-90, Aroma, CI 28440, CI 42090

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Varování: Zdraví škodlivý při požití. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 
Při požití: Ihned požádejte lékaře o radu. Vypláchněte si ústa a vypijte dostatečné množství vody.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika.

Vyrobeno
Německo
EAN 04047196038543