Menu

Corega

Čistící tablety na zubní náhrady Bio Tabs

30 ks
3.33 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:99.90 Kč
Popis

Ničí 99,99% bakterií způsobujících zápach z úst*. Používejte Corega tablety každý den. Bez správné péče může vaše částečná nebo celková zubní náhrada působit jako magnet přitahující škodlivé bakterie, které, pokud nebudou odstraněny, mohou poškodit váš přirozený chrup a dásně. Čistící tablety Corega jsou určeny pro částečné a celkové zubní náhrady. Ničí 10x více škodlivých bakterií než běžná zubní pasta* a pomáhají odstranit plak a zbytky jídla**, které mohou poškodit přirozený chrup a dásně. Používejte každý den pro čistý, svěží a zdravý úsměv!

*pouze namáčení, v laboratorních testech.
**při pravidelném používání dle návodu. #1 nejprodávanější značka v ČR¹.
¹Na základě IQVIA a Nielsen RMS sell-out dat v hodnotě prodejů za kategorii Péče o zubní náhrady (Fixace a Čištění), za období 01-12/2020 na trhu CZ OTC2 93E Denture Products a CZ Total Czech Food/Drug (Copyright © 2021, IQVIA Solutions a.s., Copyright © 2021, Nielsen Consumer LLC).

 

Použití

Návod k použití: 1. Vložte jednu čistící tabletu Corega do dostatečného množství velmi teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření zubní náhrady nebo můstku. 2. Náhradu nebo můstek vložte do roztoku na 3-5 minut. Po vyjmutí dočistěte náhradu nebo můstek stejným roztokem pomocí měkkého zubního kartáčku. Zbylý roztok po použití ihned vylejte. 3. Zubní náhradu nebo můstek dobře opláchněte tekoucí vodou. Vhodné pro každodenní čištění částečných a celkových zubních náhrad. Důležité: Zdravotnický prostředek. Nejprve si přečtěte návod k použití na zadní straně krabičky.

Složení

Sodium bicarbonate, Citric acid, Potassium caroate (potassium monopersulfate), Sodium carbonate, Sodium carbonate peroxide, TAED, Sodium benzoate, PEG-180, Sodium lauryl sulfate, VP/VA copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose gum, CI 42090, CI 73015

Skladování

Skladujte tablety na chladném a suchém místě.

Upozornění

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce. Obsahuje mátový olej a subtilisin, který může způsobovat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí nebo osob, které by mohly tablety nebo roztok náhodně požít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PO POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. PŘI PODRÁŽDĚNÍ: Přestaňte výrobek používat a vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. UPOZORNĚNÍ: Nevkládejte tablety do úst ani vzniklým roztokem ústa nevyplachujte. Roztok nepijte ani nepoužívejte jako ústní vodu. Při manipulaci s tabletami nebo roztokem se nedotýkejte úst ani očí. Nepoužívejte přípravek, pokud máte alergii na některou z jeho složek.

Výrobce

Haleon Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Irsko
EAN 08590335008489