Menu

Čisticí pásky s antibakteriálním účinkem

ISANA
3 ks
13.30 Kč/ks
Popis

Revoluční metoda hloubkového čištění mladé pleti. Antibakteriální náplasti se používají jako chytrá prevence proti pupínkům a černým tečkám. Kyselina salicylová působí antibakteriálně, takže redukuje zánětlivé procesy a pomáhá vylepšovat vzhled mastné aknózní pleti. Nepoužívat na extrémně suchou nebo spálenou pokožku ani na pleť citlivou na náplasti a peel-off masky! Mezi jednotlivými aplikacemi doporučujeme minimálně třídenní odstup.

Vlastnosti
VEGAN VEGAN
Složení

Acrylates Copolymer, Alcohol Denat., Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Aqua, Allantoin, Vitis Vinifera Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Anthemis Nobilis Flower Extract, Phytosphingosine, Butylene Glycol, PVP, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Limonene, Phenoxyethanol.

Upozornění
Nepoužívejte proužek, pokud je pokožka citlivá na náplasti nebo slupovací masky nebo pokud je pokožka extrémně suchá nebo spálená sluncem. Mezi jednotlivými aplikacemi vynechte alespoň 3 dny. Vyvarujte se kontaktu s textilem nebo podobnými předměty, protože by to mohlo vést ke změně barvy.
Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

EAN 04305615608631