Menu

Somat

Čistič myčky v tabletách

5 ks
Popis

Somat Duo Čistič myčky v tabletách byl první čistič myčky k použití při běžném mycím cyklu. Jeho účinné složení nejen hluboce odstraňuje mastnotu, zašednutost, zápach a zabraňuje usazování nečistot, ale také poskytuje extra sílu proti vodnímu kameni, pro perfektně čistou myčku.

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.

 

Použití

Použití: 1. Vložte nádobí do myčky jako obvykle. 2. Nadávkujte mycí prostředek do odpovídající přihrádky. 3. Vybalte tabletu Somat čističe z kartonu a položte ji ve voděrozpustné fólii na dno plné myčky. 4. Spusťte vybraný program mytí. Přejděte na energii. Položte ho na dno plné myčky a zapněte mycí cyklus. Naše výkonné tablety čistič myčky, který můžete používat během běžného mycího cyklu abyste ušetřili vodu a poskytují hloubkovou čistotu, působí proti vodnímu kameni a mastnotám. Pravidelné čištění vaší myčky ulehčuje její údržbu. Používejte Somat čistič myčky jednou měsíčně.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5 - 15 % neiontové povrchově aktivní látky
<5 % polykarboxyláty
Dále obsahuje: parfémy

Skladování

Po každém použití balení důkladně uzavřete. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Varování

Čistič myček na nádobí. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Nepoužívejte, pokud jsou k mytí v myčce stříbrné příbory.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Německo
EAN 09000101388633