Menu

NUK

Chladící kousátko set, různé druhy

1 ks
159 Kč/ks
Popis

První zoubky dokáží znepříjemnit život i těm nejveselejším miminkům. Abychom vašim dětem co nejvíc ulehčili, vyvinuli jsme pro ně řadu produktů, které se právě o problémy vznikající při růstu prvních zoubků postarají. Pro dvojí úlevu při prořezávání zoubků. Masíruje horní patro a dásně. Pomáhá ulevit od tlaku v čelistech. Napomáhá proudění slin, které je velice užitečné v boji s prvními zubními kazy.

Chladivé kousátko pro dvojí úlevu při prořezávání zoubků.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Použití

Umístěte chladící kousátko do lednice a nechte ochladit - poté je připevněte ke kroužku Classic.

Složení

Vyrobeno z vysoce kvalitních plastů.

Upozornění

Důležitá informace: NUK sada kousátka splňuje všechny vysoké bezpečnostní požadavky NUK. Předtím než-li tento výrobek dáte dítěti, odstraňte všechny obaly a pečlivě umyjte nebo nejlépe vyvařte po dobu cca 3 minut. Případně použijte parní sterilizátor. Výrobek není vhodný do myčky na nádobí - mohlo by dojít k poškození materiálu. Nesterilizujte v mikrovlnce - mohlo by dojít k deformaci materiálu! Kousátko ochlazujte pouze v lednici, nikdy ne v mrazáku. Před každým použitím kousátko zkontrolujte, zda nemá známky nakousnutí nebo jiné poškození /opotřebení. Při první známce poškození kousátka okamžitě vyměňte.

Výrobce

Mapa Spontex CE, s,r.o.
Prodašice 4, Dolní Bousov, CZ

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600083764