Menu

Leros

Bylinný čaj Imunita Max Echinacea & sedmikráska

12 g
41.58 Kč/10 g
Popis

Podpora imunity bylinkami Bylinná směs se silným preventivním účinkem podporuje aktivitu imunitního systému. Echinacea je prastará indiánská bylinka, která byla při různých obtížích běžně podávána až do nástupu antibiotik. Spolu se sedmikráskou a bezem pomáhá zvyšovat odolnost organismu a chránit Vaše zdraví v období zvýšeného výskytu nachlazení. Bylinná směs s vysokým obsahem třapatky - echinacey na podporu přirozené obranyschopnosti organismu.

  • Receptura no. 500
  • Autor receptury PharmDr. Jan Martin, Ph.D.
  • Lékárenská kvalita od 1954.
Použití

1 čajový sáček se přelije vařící vodou (200 ml) a po 5 až 10 minutách vyluhování v přikryté nádobě se vyjme. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.
Dávkování: Dospělí a děti od 6 let 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Složení

Kořen echinacey - třapatky (40 %), květ sedmikrásky (20 %), plod kardamomu (20 %), květ černého bezu (15 %), skořicová kůra (5 %)

Skladování

Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění

UPOZORNĚNÍ: Není určeno pro děti do 6 let. Přípravek je nevhodný pro osoby se systémovým onemocněním (TBC, AIDS, lupus, roztroušená skleróza). Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Výrobce

LEROS, s.r.o.
U Národní galerie 470 156 00 Praha 5 - Zbraslav Česká republika

EAN 08594740105283