Menu

Leros

Bylinný čaj Cesty dýchací

15 g
33.27 Kč/10 g
Popis

Bylinná směs s šípkem, černým bezem, lipovým květem a zlatobýlem podporuje přirozenou obranyschopnost Vašeho těla. Naše babičky vysazovaly bez v okolí chalup, aby je chránil před zlými silami. My ho využíváme zejména pro jeho blahodárné účinky na zdraví dýchacích cest. Šípky jsou zase bohaté na vitamin C a zlatobýl s drobnými žlutými kvítky podporuje správnou funkci ledvin a obsahuje velké množství antioxidantů. Tato čajová směs je ideálním doplněním každodenního pitného režimu zejména v období podzimních plískanic.

Použití

1 nálevový sáček přelijeme šálkem (1/4 l) vařící vody, vyluhujeme v přikryté nádobě 10 minut, sáček vyjmeme. Nálev je možno dochutit, nejlépe medem nebo jitrocelovým sirupem a citronem. Čaj se pije co nejteplejší. Dávkování: Dospělí 5-6 šálků za den. Děti od 3 let 2-3 šálky za den. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Složení

Plod šípku (35 %), Květ černého bezu (20 %), Plod fenyklu (10 %), Nať máty peprné (10 %), Nať zlatobýlu (10 %), Nať hluchavky (5 %), Květ lípy (5 %), Plod aronie (5%)

Skladování

Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění

Upozornění: Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Výrobce

Leros, s.r.o.
U Národní galerie 470 156 15 Praha 5 - Zbraslav Česká republika

EAN 08594740105009