Menu

Bioaktivní kofeinový gel proti celulitidě BODYSHAPE

Bioten
200 ml
Popis

Bioten Bodyshape bioaktivní kofeinový gel proti celulitidě obsahuje Coffee XL Slim Complex, jedinečnou kombinaci bioaktivního kofeinu a dalších přírodních ingrediencí, známých pro své optimální zeštíhlující účinky, s holistickým přístupem k formování postavy.

  • Prokázáno testy in vitro** - umocnění procesu spalování tuků, který redukuje výskyt „pomerančové kůže".
  • Stimuluje mikrocirkulaci a urychluje odstraňování mastných kyselin díky svému hyperintenzivnímu detoxikačnímu účinku**.
  • Viditelně tvaruje kontury těla** a je prokázáno testy in vitro**, že zlepšuje produkci kolagenových a elastinových vláken a podporuje pevnější, pružnější a dobře zformovanou siluetu.
  • 100% přírodní zelená káva je silným antioxidantem, který pomáhá detoxikovat pokožku.
  • Klinicky prokázané výsledky: Po 28 dnech se zmenšil obvod: stehen a břicha až o 4 cm, boků až o 2 cm, paží až o 1 cm*.
  • Silueta je vytvarovaná díky redukci tuku**.
  • Kvalita pokožky je celkově hladší, pevnější, elastičtější a zářivá 84 %***.

*Objektivní klinické instrumentální hodnocení a ***sebehodnocení pod dermatologickou kontrolou; 37 žen, při aplikaci 2krát denně po dobu 28 dnů;
** Výsledky prokázány pro Coffee XL Slim Complex.

Použití

Masírujte problematické partie jako břicho, boky, stehna a paže jednou nebo dvakrát denně po dobu alespoň 4 týdnů. Opakujte vícekrát v průběhu celého roku.

Složení

Aqua, Butylene glycol, Ethoxydiglycol, Caffeine, Coffea robusta seed extract, Globularia cordifolia callus culture extract, Alcohol denat., Carbomer, Glycerin, Glyceryl laurate, Parfum, PEG-12 dimethicone, PEG-40 hydrogenated castor oil, Siloxanetriol alginate, Sodium hydroxide, Tetrasodium EDTA, Trisodium EDTA, Zingiber zerumbet extract, Phenoxyethanol, Potassium sorbate, Sorbic acid, Alpha-isomethyl ionone, Citral, Limonene, Linalool

Upozornění

Upozornění: Nepoužívejte bezprostředně po depilaci nebo po pobytu na slunci. Neměly by používat těhotné ženy nebo kojící matky. Neaplikujte na obličej. Po použití si umyjte ruce.

Výrobce

Sarantis Czech Republic, s.r.o.
Žerotínova 1133/32 130 00 Praha 3

EAN 05201314088400