Menu

HiPP

BIO mléčná výživa Combiotik 1

500 g
65.80 Kč/100 g
Popis

HiPP Bio Combiotik® je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte s pečlivě vybranými Bio surovinami a s unikátní kombinací složek inspirovaných mateřským mlékem.

 • Pro spokojené bříško
 • Inspirováno mateřským mlékem
 • ProBiotik®
 • PraeBiotik®
 • Ekologicky balené
 • Prakticky balené
 • Spokojená bříška
 • V harmonii s přírodou

 

HiPP Combiotik 1 Bio kojenecké mléko od narození, 500 g s probiotiky a prebiotiky obsahuje:

 • L. Fermentum*
 • DHA**
 • Pouze Bio laktóza***.

ProBiotik®

*Mléčné kultury L.fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury - v individuální variabilitě a množství.

 PraeBiotik®

**DHA: obsahuje kyselinu dokosahexaenovou DHA, jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu. DHA patří mezi omega-3 mastné kyseliny. ***Obsahuje z cukrů pouze Bio laktózu.

Výzkum a zkušenosti: Již více než 50 let věnujeme veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy, proto je složení založeno na posledních výsledcích výživových expertů.

Pečeť Bio kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na Bio produkty. Klima-neutral. Vyrobeno v CO₂ neutrálním závodě. Chráníme klima planety.

Použití

Odlepte lepící pásku v horní části výrobku, lehce zmáčkněte strany výrobku. Otevřete balení a následujte další pokyny. Tento produkt opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že obal zůstal nepoškozený. Fóliový obal garantuje čerstvost a aroma. Použití - je určený pro výživu kojenců od narození, během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů, kteří jsou přikrmováni nebo nemohou být kojeni - lze podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko - tak často, jak bude Vaše dítě požadovat. Při přechodu na HiPP 1 Bio Combiotik® se může změnit konzistence stolice díky vláknině GOS - stolice může být měkčí podobně jako u kojených dětí. Návod k přípravě Prosím dodržujte následující doporučení. Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!). 1. Pitnou vodu určenou pro kojence před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40 °C až 50 °C*. 2. Vodu nalijeme do láhve. 3. Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve. 4. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. 5. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Teplotu prověříme. *Aby nedošlo k poškození mléčných kultur (Lactobacily), nepřelévejte výrobek příliš horkou vodou. Množství nápoje a dávkování ...může být rozdílné na základě individuálních potřeb. Uvedená tabulka je pouze orientační. Používejte přiloženou odměrku! Věk / Počet porcí/den / Množství připravené výživy / Množství vody / Počet odměrek 1. - 2. týden* / 7-8 / 70 ml / 60 ml / 2 3. - 4. týden / 5-7 / 100 ml / 90 ml / 3 5. - 8. týden / 5-6 / 135 ml / 120 ml / 4 3. - 4. měsíc / 5 / 170 ml / 150 ml / 5 5.měsíc** / 4-5 / 200 ml / 180 ml / 6 od 6.měsíce / 4 / 235 ml / 210 ml / 7 * Pokud lékař nedoporučí jinak. ** Od uk. 4. měsíce můžete po dohodě s lékařem začít s přikrmováním. S každým nově přidaným příkrmem odpadá 1 jídlo v láhvi. Na 1 odměrku - 30 ml převařené pitné vody.

Vlastnosti
BIO BIO
Složení

Odtučněné MLÉKO*, Produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, Rostlinné oleje* (palmový*♥, řepkový*, slunečnicový*), LAKTÓZA* (z MLÉKA*), Galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLÉKA*), RYBÍ olej¹, Chlorid draselný, Mortierella alpina olej, Cholin, Citronan sodný, L-fenylalanin, Vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, Seleničitan sodný, Síran zinečnatý, Uhličitan vápenatý, Uhličitan hořečnatý, L-tryptofan, L-histidin, Síran železnatý, Jodičnan draselný, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), Mléčné kultury (L. fermentum hereditum®²), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), Nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, Síran manganatý, Síran měďnatý, Retinyl acetát (vitamín A), Thiamin hydrochlorid (vitamín B₁), Hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B₆), L-methylfolát vápenatý³, Fytomenadion (vitamín K), Cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, Kyanokobalamin (vitamín B₁₂), Vztahuje se k sušenému stavu potraviny, ♥z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství, *z ekologického zemědělství, ¹obsahuje DHA jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu, ²Limosilactobacillus fermentum CECT5716, ³L-methylfolát vápenatý = MetafolinⓇ

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 MLT
Choline, total 25,0 mg
Fatty acid 18:3 n-3 0,06 mg
Fatty acid 22:6 n-3 13,2 g
Inositol 4,2 mg
Lactose 6,9 g
Carnitine 1,8 mg
Sodík 20,0 g
X_GOS 0,3 g
Sacharidy 7,0 g
Tuky, z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,6 g
Tuky, z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,5 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g
Tuky 3,6 g
Vláknina 0,3 g
Bílkoviny 1,28 g
Sacharidy, z toho cukry 7,0 g
Vitaním H (B7) 1,5 μg
Vápník 51,0 mg
Chlorid 51,0 mg
Měď 0,05 mg
Fluorid 0,0 mg
Železo 0,5 mg
Folate, dietary folate equivalents 10,0 μg
Jód 15,0 μg
Draslík 76,0 mg
Hořčík 4,5 mg
Mangan 0,0 mg
Niacin 0,34 mg
Fosfor 30,0 mg
Vitamin B5 0,34 mg
Vitamin B2 0,14 mg
Selen 3,8 μg
Vitamin B1 0,05 mg
Vitamin A 54,0 μg
Vitamin B12 0,12 μg
Vitamin B6 0,03 mg
Vitamin C 8,9 mg
Vitamin D 1,5 μg
Vitamin E 0,7 mg
Vitamin K 5,1 μg
Zinek 0,5 mg
Energetická hodnota 276,0 kJ / 66,0 kcal
Skladování

Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu. Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Zabraňte teplotním výkyvům. Minimální trvanlivost neotevřeného balení do: viz. spodní strana.

Upozornění

Kojení je to nejlepší pro Vaše dítě. Počáteční mléko HiPP 1 Bio Combiotik užívejte jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Jako mateřské mléko, obsahují také kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy Vašeho dítěte. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte.

Výrobce

HiPP Czech s.r.o.
Pekařská 628/14 155 00 Praha 5

Vyrobeno
Německo
EAN 04062300442450