Menu

Sójový nápoj Barista

Alpro
1000 ml
7.99 Kč/100 ml
Popis

Objev Alpro sójový nápoj Barista, ze kterého připravíš perfektní latté art nebo pěnu na capuccino! Základní rostlinná varianta nápoje, který Tě nezradí. Jemné tóny vanilky dělají Alpro sójový nápoj BARISTA perfektním pro kombinaci s různými druhy kávy. Jednoduše našleháš, jednoduše vypiješ, jednoduše miluješ. Skvělá chuť a bohatá, krémová textura, která funguje horká i ledová - použijte stejně jako klasické mléko.

Výhody Alpro sójového nápoje Barista:

  • Přirozeně bez laktózy
  • 100 % rostlinné
  • Vegetariánské
  • Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
  • S nízkým obsahem cukru
  • Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
  • Zdroj vápníku a vitamínů D, B2 a B12. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Všechny naše sójové boby pocházejí z Evropy nebo Kanady a mají certifikát Pro Terra. To znamená, že při výrobě našich sójových nápojů nebyl poškozen žádný deštný prales. Také to znamená, že sójové boby nejsou geneticky modifikované (jsme GMO free), že dobře pečujeme o naše zaměstnance a naši farmáři splňují ty nejvyšší standardy pěstování sójových bobů. Známe budoucnost a je rostlinná. Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu! Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe. Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu. Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

 

Vlastnosti
VEGAN VEGAN
Složení

SÓJOVÁ složka (pitná voda, loupané SÓJOVÉ boby (8,7 %)), jablečný extrakt, regulátory kyselosti (fosforečnany draselné), uhličitan vápenatý, mořská sůl, stabilizátor (guma gellan), vitaminy (B2, B12, D2)

Výživové hodnoty
Výživové údaje na 100 MLT
Lactose 0,0 g
Sacharidy 2,7 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
Tuky 1,9 g
Vláknina 0,6 g
Bílkoviny 3,3 g
Sůl 0,1 g
Sacharidy, z toho cukry 2,5 g
Vápník 120,0 mg
Vitamin B2 0,21 mg
Vitamin B12 0,38 μg
Vitamin D 0,75 μg
Energetická hodnota 177,0 kJ / 42,0 kcal
Skladování

Minimální trvanlivost do: viz horní strana obalu. Uchovávejte do max. 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2 148 00 Praha 4-Chodov Česká republika

Vyrobeno
Belgie
EAN 05411188115434