Menu

Diva & Nice

Barevný sprej na vlasy modrý

130 g
76.85 Kč/100 g
Popis

Oživte svůj účes netradiční barvou díky smývatelnému spreji na vlasy. Vyzkoušejte něco nového a vyberte si z pěti zářivých barev, díky kterým bude Váš účes nepřehlédnutelný.

Použití

Pokyny k použití: používejte pouze podle pokynů. Skladujte a používejte při pokojové teplotě. Dobře protřepejte. Držte plechovku ve svislé poloze a stříkejte v krátkých dávkách ze vzdálenosti 20 cm, vyhýbejte se obličeji a očím. Při aplikaci chraňte oděv a okolní materiály. Nepoužívejte na bělené, obarvené nebo vlasy s trvalou. Nevhodné pro děti s jemnými nebo světlými blond vlasy - může zanechat skvrny. Nepoužívejte pro malé děti. V případě, že máte jemné nebo světle blond vlasy, nejprve otestujte malou skrytou oblast vlasů.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Alcohol denat., Isobutane, Propane, Polyvinylcaprolactam, Synthetic fluorphlogopite, Parfum, CI 7704, CI 77007, CI 77510, CI 77891

Upozornění

UPOZORNĚNÍ: Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem. Při zahřátí může prasknout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 ºC/122 ºF. Sprej nevdechujte.

Výrobce

Diva&Nice Cosmetics, s.r.o.
Čápkova 31 602 00 Brno Czech Republic

EAN 08595069700340