Menu

Silan

Aviváž Suprême Elegance 46 pd

46 pd
1.95 Kč/pd
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Objevte novou úroveň luxusu s aviváží Silan Suprême. Zažijte prémiově voňavé prádlo s aviváží Silan Supreme Elégance, její vůně tvořená dokonalou fúzí květin, ovocných tónů a směsí neodolatelných exkluzivních parfémů, dodá vašemu prádlu pocit luxusu. Aviváž má jemné parfémové složení vytvořené francouzskými parfuméry a poskytuje tak nezapomenutelný dlouhotrvající zážitek z vůně prádla pro všechny typy tkanin.** Crème-Care formule pečuje o každé vlákno oděvu a poskytuje neuvěřitelnou jemnost a péči. Tato aviváž navíc obsahuje novou udržitelnější technologii vůně a je lépe biologicky rozložitelná.* Tekutá aviváž Silan Suprême je k dispozici ve třech dalších variantách: Romance (ovocné tóny a kytice z růžových růží a bílých květů), Glamour (exkluzivní směs ovocných tónů, ušlechtilých dřevitých prvků a pižma.) a Pleasure (krémové tóny jako např. santalové dřevo a tonka s nádechem svěžesti díky okvětním lístkům růží a ovocné hrušky).

* Podle certifikace International Flavors & Fragrances I.F.F. (Nizozemsko) B.V. (2021) a Firmenich SA (2021)
** Poznámka: Tento produkt by neměl být používán na následující textilie/oděvy: a) Textilie/oděvy označené jako zpomalovače hoření, protože ochrana proti hořlavosti by mohla být snížena. b) Textilie/oděvy, které jsou obzvláště nadýchané (např. rouno, velur).

Použití

Dávkování viz obal.

Složení

5 - 15 % kationtové povrchově aktivní látky
Parfém (benzyl alcohol, benzyl salicylate, hexyl cinnamal)

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby.

Upozornění

Koncentrovaný avivážní prostředek na textílie. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt by neměl být používán na následující textilie/oděvy: a) Textilie/oděvy označené jako zpomalovače hoření, protože ochrana proti hořlavosti by mohla být snížena. b) Textilie/oděvy, které jsou obzvláště nadýchané (např. rouno, velur).

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

EAN 09000101580471