Menu

Rexona

Antiperspirant sprej pro ženy Bright Bouquet

150 ml
66.60 Kč/100 ml
Popis

Antiperspiranty Rexona jsou speciálně vytvořené pro stejně vysoký výkon, jaký podáváš ty. Věnujeme úsilí tomu, abychom o pocení věděli stále víc a naše poznatky jsou pak základem všech nových produktů. Naše technologie MotionSense™ se nechala inspirovat tvými pohyby. Klinická ochrana Maximum Protection podle vědeckých testů skutečně pomáhá proti nadměrnému pocení, když to nejvíc potřebuješ. Naše řada Invisible Black + White pomáhá chránit oblečení před bílými i žlutými skvrnami. Ať už zdoláváš horu, běžíš na autobus, máš prezentaci před šéfem nebo jdeš na rande, můžeš mít jistotu, že tě jistí ta nejlepší ochrana proti pocení. Rexona. Nezradí tě!

  • 72hodinová nonstop ochrana proti zápachu a potu: Antiperspirant Rexona Advanced Protection s technologií aktivovanou tělesným teplem pro nezastavitelnou jistotu.
  • Body Heat Activated Technology: Jak vaše tělesné teplo stoupá, ochranná bariéra se aktivuje a utahuje, aby vytvořila silnější bariéru proti zápachu a potu. Bez ohledu na to, jak je vám horko, nic vás nechrání lépe než Rexona Advanced Protection.
  • Trvalá vůně a svěžest: S tímto antiperspirantem pro ženy se budete cítit skvěle po celý den. Zažijte květinovou ženskou vůni s jiskřivými tóny.
  • Recyklace: Kromě toho, že zvyšujeme používání opakovaně použitelných materiálů, usnadňujeme vám recyklaci našich aerosolových a suchých sprejových obalů.
  • Go Beyond Your Limits: Chceme ve všech vzbudit důvěru, aby se posunuli dále. Jsme tu, abychom vaši cestu podpořili, i když je vám horko.
Použití

Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Sesquichlorohydrate, PPG-14 Butyl Ether, Parfum, Glycine, Disteardimonium Hectorite, Calcium Chloride, Propylene Carbonate, Dimethiconol, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Limonene.

Upozornění

Používejte pouze do podpaží. Vyvarujte se přímému vdechování. Používejte pouze v krátkých dávkách v dobře větraných prostorách, vyvarujte se dlouhotrvající aplikace. Nepoužívejte na jiné než určené účely. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. V případě vzniku zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat.
NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18, Praha 8 - Libeň,180 00

EAN 08720181450396