Menu

NIVEA

Antiperspirant sprej pro ženy Black & White Invisible Silky Smooth

150 ml
ROSSMANN CLUB cena Cena pro členy ROSSMANN CLUB: 69.90 Kč
46.60 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:69.90 Kč
Popis

Buďte svěží a bez obav s Nivea Sprej antiperspirant Black & White Invisible Silky Smooth. Spolehlivá 48h ochrana proti pocení a péče o pokožku podpaží.

Použití

Před použitím protřepejte! Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Butane, Isobutane, Propane, Isopropyl palmitate, Aluminum chlorohydrate, Dicaprylyl ether, Caprylic/capric triglyceride, Octyldodecanol, Triethyl citrate, Palmitamidopropyltrimonium chloride, Propylene glycol, Disteardimonium hectorite, Propylene carbonate, Tocopherol, Benzyl alcohol, Citronellol, Benzyl salicylate, Parfum

Upozornění

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Používejte pouze pro stanovený účel. Nestříkejte do očí. Nepoužívejte na poraněnou či podrážděnou pokožku. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Radlická 354/107b 150 00 Praha 5 Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 09005800302072