Menu

Peo

Antiperspirační deosprej na nohy Astrid

150 ml
66.60 Kč/100 ml
Popis

Antiperspirační deosprej Peo Astrid na nohy byl speciálně vyvinutý tak, aby pomohl ochránit nohy před pocením a vznikem zápachu.

S technologií neutralizace zápasu poskytuje 24h ochranu proti nepříjemným pachům. Složení s účinnou kombinací antiperspiračních a deodoračních látek pomáhá zajistit dlouhodobou ochranu před pocením a vznikem nepříjemného pachu. Osvěžuje unavené nohy, poskytuje jim příjemně chladivý pocit a zanechává je svěže vonící.

 

Použití

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Sprej aplikujte rovnoměrně ze vzdálenosti 10-15 cm na čistou a suchou pokožku nohou, zvláště na chodidla a mezi prsty.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Butane, Cyclohexasiloxane, Aluminum chlorohydrate, Isopropyl myristate, PPG-14 butyl ether, Disteardimonium hectorite, Melaleuca alternifolia leaf oil, Parfum, Propylene carbonate

Upozornění

NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nepoužívejte na poraněnou pokožku nebo v případě kožních onemocnění. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití.

Výrobce

ASTRID T.M., a.s.
Žerotínova 1133/32 130 00 Praha 3 Česká republika

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08592297002659