Menu

Antibakteriální víceúčelový sprej citron & limeta

Dettol
500 ml
14.98 Kč/100 ml
Popis

Ničí 99,9% bakterií a virů*. Ničí virus onemocnění COVID-19. Ničí virus chřipky*. Tekutý antibakteriální přípravek na povrchy ve spreji. Udělejte více pro hygienicky čistou domácnost a používejte víceúčelový sprej Dettol Power & Fresh, který čistí a dezinfikuje plochy ve vaší domácnosti. Tento přípravek má trojitou čisticí sílu (mastnota, připálené potraviny a nečistoty v koupelnách) a je určen pro každodenní silné znečištění. Zároveň ničí 99,9% bakterií a virů*. Zanechává svěží vůni.

*Virus SARS-CoV-2, virus chřipky A (H1N1), Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli a Enterococcus hirae.

Použití

Otočte trysku do polohy „ON“. Láhev držte ve svislé poloze a stříkejte ze vzdálenosti 20-25 cm. Nechte působit po dobu 5 minut, potom dočista otřete a opláchněte. Přípravek vždy vyzkoušejte 5 minut před použitím na malém nenápadném místě.

Vhodné pro: kuchyňské plochy, odkapávače, sprchové zástěny, sporáky, odpadkové koše, vany a kohoutky, umyvadla, podlahy, WC sedátka. 

Není vhodné pro: porézní plochy, jako je mramor, dřevo, natřené povrchy, smaltované/kovové plochy nebo pozlacené doplňky. Nenechávejte dlouho působit na plasty.

Pro plochy, které přicházejí do kontaktu s potravinami: Používejte pouze na tvrdé neporézní plochy a po použití důkladně opláchněte vodou.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Účinná látka: alkyl(C12-C16)benzyldimethylamonium-chloridy 0,109 g/100 g
Dále obsahuje méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfém, limonene

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
EU
EAN 05900627074284