Menu

Z jednoho vytvořte klidně tři - fotokalendáře pro všechny vaše blízké

Sdílet na Facebooku

30. listopadu 2020

Vlastní kalendáře potěší nejen pod vánočním stromečkem, ale budou vám dělat radost po celý rok, kdy vám budou každý měsíc připomínat nádherné okamžiky. Ať je kalendář určený babičce s dědou, rodičům nebo třeba sestře, díky fotkám vás budou mít vaši milovaní stále nablízku.

Chtěli byste kalendář darovat více lidem, ale nemáte tolik času na jeho tvorbu? Poradíme vám, jak to v našem ROSSMANN fotosvětě udělat. Vytvořte si v programu CEWE fotosvět základ kalendáře, každému přizpůsobte titulní stranu a uvnitř vyměňte dvě až tři fotografie – například za konkrétní fotky obdarovaného. Tímto způsobem navrhnete snadno a rychle několik kalendářů najednou.

Stále vám chybí inspirace na titulní stranu kalendáře? Zrealizujte jeden z našich nápadů.

Velké fotky a kliparty jako základ

obr_1

Chcete titulní stránku něčím ozvláštnit? Pak do své fotografie, kde máte text, zakomponujte, „klipart“, díky kterému bude vámi zvolený text více čitelný. Mezi kliparty najdete třeba barevnou skvrnu v béžové barvě, jako je na obrázku. Srdíčko i rámeček kolem roku 2021 též najdete ve výběru mezi kliparty v našem programu.

Fantazii se meze nekladou. Můžete si kalendář vytvořit podle svého nebo si vybrat jakoukoli již hotovou designovou šablonu.

Sépiové tóny a emotivní záběry

Krása fotek pramení z jejich emoční složky. Fotky zachycují krásu okamžiku a emoce, které si můžeme postupem času znovu vyvolat. Dvanáct fotografií dětí a vnoučat jistě potěší srdce vašich prarodičů.

obr_2

Není potřeba kalendáře tvořit v přepychovém designu. Fotky stačí sladit do jednoho tónu pomocí programu CEWE prezentace, který se vám nainstaluje spolu s programem. Program pro úpravu fotografie spustíte dvojklikem na jakékoli fotografii. Mezi barevnými efekty najdete třeba sépiový efekt, který je použitý v kalendáři na obrázku a který fotografii lehce dodává kouzlo starých fotografií z minulého století, na které byli naši prarodiče zvyklí.

Pro text a rok využijte dolní část titulní strany a barevně je slaďte s fotografií. Vytvoříte tak harmonii celé stránky.

Kombinujte černobílé fotky s barevnými akcenty

obr_3

Stará rodinná fotka může být skvělou titulní stranou kalendáře. Jednoduše ji naskenujte a umístěte na titulní stranu. Pokud nemáte vhodnou starší fotku, pak vyberte jakoukoliv aktuální a upravte ji do retro vzhledu. Stačí dvojklikem na fotce otevřít program CEWE prezentace a v barevných efektech použít černobílý efekt. Díky dalším funkcím, jako je například gama korektura, můžete fotografii zesvětlit. Tím se vytvoří krásný retro efekt a texty na fotkách budou rázem čitelnější.

Rámeček, kterým zvýrazníte rok, najdete mezi kliparty. Texty a kliparty přidejte do horní třetiny titulní strany a přebarvěte je třeba do korálové barvy. Tato barva krásně doplní vaši fotku.

A víte, že kalendář můžete objednat rovnou v dárkovém balení?

Chcete darovat svůj osobně navržený kalendář obzvlášť stylovým a dobře chráněným způsobem? Objednejte i dárkové balení v krémové barvě se zlatým lesklým efektem. Tento dárkový obal můžete objednat spolu s nástěnným kalendářem A4, A3 nebo stolním kalendářem čtvercovým. Dárkový obal jednoduše přidáte během sestavování produktu.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích