Menu

Ušité na míru citlivé pokožce

Sdílet na Facebooku

4. září 2019

Rády se líčíte, ale kvůli své citlivé pokožce si musíte dát pozor, jaké kosmetické produkty používáte? Tomu je konec. Nyní i ženy, jejichž citlivá pleť je náchylná k alergiím, si mohou bez obav užívat požitků z líčení bez nutnosti kompromisů.

Znečištěné ovzduší, stres či množství geneticky upravovaných potravin. Tyto a další problémy dnešní doby stojí za rozvojem alergií a nepříjemných podráždění kůže. Novinková řada hypoalergenních výrobků společnosti Bell, jejíž historie na poli kosmetického průmyslu se datuje již od roku 1983, na tyto nešvary moderní doby účinně reaguje. A nyní si tuto kosmetiku můžete exkluzivně zakoupit ve vybraných prodejnách ROSSMANN.

V Bell jim leží na srdci jak spokojenost zákaznic, tak životní prostředí. Dokonale vyvážené bezpečné přírodní ingredience se postarají o perfektní make-up a pohladí i tu nejcitlivější pokožku.

Z pestré nabídky dekorativní kosmetiky HYPOAllergenic si vybere i ta nejnáročnější žena. Širokou paletu výrobků základního líčení od make-upů, pudrů a tvářenek skvěle doplní báze pod make-up, oční rozjasňovače, linky a jedinečné řasenky i oční stíny.

„Aby i ženy s velmi citlivou pokožkou našly kosmetiku, která vyhovuje jejich potřebám.“

hypo

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích