Menu

Tipy od bloggerek na dárky pod stromeček

Sdílet na Facebooku

17. prosince 2020

Sněhu se nám zatím nedostává, ale ani tak nikdo není na pochybách, že Vánoce jsou za dveřmi. V kuchyni to voní po vanilce, zásoby napečeného cukroví podivně mizí z pečlivě schovaných krabiček, takže nám nezbývá nic jiného, než upéct další várku. Důležité je se svátečnímu stresu nepoddat a tento kouzelný čas si užívat.

Zkuste si v tom všudypřítomnému stresu najít chvilku čas, zpomalte a zavolejte třeba příteli, se kterým jste se dlouho neslyšeli. Nebo si nad starými fotoalby zavzpomínejte s rodinou na milované, kteří s námi Vánoce už slavit nemohou. Abychom vám těchto chvilek pomohli dosáhnout, máme pro vás od našich bloggerek tipy na poslední vánoční dárky, které najdete v prodejnách ROSSMANN. A nezapomeňte, že na vánoční balíčky můžete stále využít 50% slevu.

Co k Ježíšku vybrala @masa_a_nina

masa a nina

Tvář našeho ROSSMANN CLUBu, Marie, se vydala se svou dcerkou Ninou do našich prodejen a vybraly dárky nejen pro sebe, ale třeba i pro synovce, který se jim má narodit. A co to bylo?

Pro sebe si Nina vybrala něco málo z našich privátních značek jako ubrousky Frozen II. od Alouette nebo krystalky do koupele ISANA Kids. Pro svého synovce vybrala bačkůrky Babydream a polštářek s třešňovými peckami Babydream. Marie pak pro své známé vybrala Dárkový balíček Lilien pro kluky, Dárkovou sadu Oral-B Frozen, koupelové kuličky od ISANA a sadu štětců Start the day od Ecotools.

nina

 

Vánoční seznam podle @zezivotazeny

Lenka Wernerová

Lenka Wernerová vytvořila vánoční wishlist plný hýčkání, který ocení snad každá žena. Protože kdy jindy se více rozmazlovat než o vánočních svátcích. Všude září svíčky a světýlka, jehličí ze stromečku i věnců nádherně provonělo celou domácnost, rodina je s cukrovím spokojená u pohádek a vánočních filmů. Hladké pokožky dosáhnete s dámským holicím strojkem ISANA a tělovým gelem po holení ISANA. A na závěr vyživte svou kůži tělovým máslem Ayurveda od Wellnes & Beauty.

Vychytávky od @smadienka0501

Lucie Voráčková

Při všem tom shonu je fajn mít po ruce šikovné věcičky, které vám či vašim blízkým pomohou. Lucie Voráčková doporučuje toto. Pro klidný spánek vyzkoušejte sprej na polštář ISANA. Energii a ochranu vám dodá doplněk stravy od Altapharma v tabletách obsahující 21 vitaminů a minerálních látek. Pro dětičky vybrala dřevěné nádobí, na které vám jistě rády připraví štědrovečerní večeři. A pro zvýraznění očí pro štědrovečerní večeři doporučuje metalové oční stíny od RIVAL loves me.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích