Menu

Tipy na krásné kosmetické dárky!

Sdílet na Facebooku

22. listopadu 2022

Stále sháníte dárky pro vaše nejbližší? Nechte se inspirovat našimi tipy na nejnovější produkty v našich prodejnách!

Vyberte společně s námi dárky pro maminku, tatínka, babičku nebo třeba kamarádku a překvapte je krásnými a voňavými dárečky.

Pro princeznu

Která holčička by se nechtěla cítit jako princezna? Darujte své dceři třeba duo dětského kartáčemini šampon pro snadné rozčesávání vlásků. Pohádkově krásný, voňavý a navíc třpytivý sprchový gel potěší každou parádnici. A hravou a barevnou koupel doplňte perličkami do vanybarevnými šumivými tabletami!

2

Vánoční balení

U produktů do koupele ještě zůstaneme. Tento tip na dárek je pro všechny, kteří mají rádi roztomilé balení! Komu pořídíte tyto bomby do koupele s příjemnou vánoční vůní pomerančů a skořice ve vánočním balení se Santou nebo tučňákem?

2

Pro milovnice make-upu

Pro ženy, které milují líčení máme v prodejnách ROSSMANN obrovský výběr. Potěšte partnerku, kamarádku nebo třeba maminku kvalitními štětci na make-up. Tento dárek ocení každá žena! Doplňte ho ještě praktickým sprejem na čištění štětců a ideální dárek je na světě! Pro ženy, které rády zkouší nové věci máme v nabídce skvělé odličovače Makeup Eraser. Ty vám ušetří spotřebu až 3600 odličovacích tamponků, k odlíčení vám totiž stačí jen Makeup Eraser a voda!

1

Dárkové balíčky pro všechny!

Praktické dárečky, které potěší každého. Můžete vybírat z nepřeberného množství, my vám doporučujeme třeba vánoční sadu sprchových gelů nebo úžasný balíček přírodní kosmetiky Alterra! Nabídka je opravdu široká, takže máte z čeho vybírat!

3

Pro muže

Vybírat dárky pro muže může být pořádný oříšek. Potěšte partnera, tatínka nebo kamaráda praktickým a voňavým dárkem, který využijí každý den! Vyberte třeba produkty přírodní značky Alterra nebo ISANA Men pro pořádné muže.

4

Přejeme vám štědrou vánoční nadílku a především Vánoce strávené ve zdraví v rodinném kruhu.

Srdečně Váš ROSSMANN.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích