Menu

Spolehlivý partner a nejlepší kamarád pro vás a vaše ratolesti

Sdílet na Facebooku

23. ledna 2020

„Na co si budeme hrát? Na maminku a tatínka.“ I když si děti vytváří mnoho fantazijních světů, přesto je hra na rodiče pro všechny stejná. A není divu. S mámou a tátou tráví od svého prvního nádechu většinu času. Jsou pro ně vzorem, hrdiny. Být rodičem je krásné poslání, ale i náročná práce. A proto je dobré mít při sobě spolehlivého partnera i přítele, jako je například naše značka Babydream.

Jedináček, bratr a sestřička, dvojčata – každé dítě je požehnáním a novou radostí do života celé rodiny. První úsměv, první zoubek, první krůčky. Je to dlouhá cesta, kterou jak dítě, tak i rodič musí ujít. Věci se mění s každým narozeným dítětem, ale největší změna, takový krok do neznáma, nastává při narození toho prvního.

Muž a žena na sebe berou novou roli – roli rodiče. Již nemají zodpovědnost jen sami za sebe, ale přebírají zodpovědnost za dalšího člověka, který se hned od začátku na nich stává naprosto závislým. Potřebuje jejich lásku a péči. Je to vzrušující výzva, při které se i rodiče neustále něco nového učí. Každé dítě je jiné a stejně tak rodiče. Od plenek, výrobků pro péči o malé děti přes dětskou výživu, až po výrobky pro maminky značky Mamas Babydream. V našem sortimentu najdete ty správné produkty pro každodenní život s vaším dítětem.

babydream

To nejlepší pro nejmenší

Období rodičovství není však vždy naplněno pocity štěstí. Dobré dny střídají ty špatné. To my u nás v drogériích ROSSMANN velmi dobře víme, a proto se snažíme rodiny podporovat. Na kvalitu našich výrobků se můžete spolehnout. Plenky, vlhčené ubrousky, ovesná kaše nebo vložky do podprsenky pro maminky. Na výběr máte výrobky pro různé typy pleti včetně produktů pro kůži náchylnou k neurodermatitidě. Sortiment dětské výživy je samozřejmě uzpůsoben různým vkusům a mlsným jazýčkům těch nejmenších. Čeká vás přechod na pevnou stravu? Nechte se inspirovat našimi novinkami zde.

 

Na celý sortiment se můžete podívat zde.

Pečeť Modrý anděl

Modrý anděl (Der Blaue Engel) je nejstarší ekoznačka na světě, která vznikla v Německu v roce 1978. Tato certifikace byla udělena jednorázovým plenkám značky Babydream, neboť splňují zdravotní i bezpečnostní standardy a jsou šetrné k životnímu prostředí. Na výběr jsou 4 velikosti plen, které lze v prodejnách ROSSMANN zakoupit.

modrý anděl

Babydream je vaším společníkem již více než 20 let. Byla to první privátní značka společnosti ROSSMANN a od té doby se mnohé změnilo. Značka se vyvíjela nejen po vizuální stránce, ale rozrůstala se i rozmanitost produktů. Dnes je Babydream spolehlivou součástí každodenního života rodičů a jejich dětí a my jsme rádi, že jste si jako společníka na své cestě vybrali právě nás.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích