Menu

Raid Family chrání spánek našich dětí

Sdílet na Facebooku

11. června 2021

Každá máma ví, že kvalitní spánek je pro děti velmi důležitý. Pouze jeho dostatek zajistí správný vývoj dítěte a má zásadní vliv na jeho duševní, ale i fyzickou kondici. Dopřejte svým dětem klidný a nerušený spánek s elektrickým odpařovačem.

Připravit ideální podmínky pro klidný spánek není vždy jednoduché. Obzvlášť v létě za horkých nocí, kdy sice dobře fungují pootevřená okna, ta však lákají otravné komáry. Pokud nemáte možnost okenních sítí či moskytiér, velmi pohodlným řešením je používání elektrických odpařovačů.

Komáři nemají šanci

Elektrické odpařovače jsou velmi pohodlným a hlavně spolehlivým řešením nepříjemného bzzzučení a svědivých štípanců. Jednoduše je zapojíte do zásuvky a můžete v klidu spát. Pokud sáhnete po odpařovačích značky Raid, můžete si být jistí, že se komáři vašemu otevřenému oknu zdaleka vyhnou a současně ti, kteří již číhají za závěsy, spolehlivě uhynou. 60 let zkušeností jsou zárukou spokojenosti.

Vyrobeno speciálně pro děti

obr_1

Váháte-li, zda se elektrický odpařovač hodí i do dětských pokojů, máme pro vás novinku letošního léta, Raid(R) Family. Jediný elektrický odpařovač na trhu navržený speciálně pro děti! V čem je jedinečný? Kromě toho, že účinně zabíjí a odpuzuje komáry, i při otevřených oknech, tak vydává jemné uklidňující osvětlení, které nahradí i dětská noční světýlka. Má nebesky modrý design plný hvězdiček a měsíčků, který se skvěle hodí do dětského pokoje. Neobsahuje přidanou parfemaci a hlavně: je vhodný pro děti již od 6 měsíců věku!

Počasí posledních dní komárům nahrává a dá se tedy očekávat, že letos v létě jich bude více než dost. Zastavte se na prodejnách ROSSMANN a novinku Raid Family vyzkoušejte. Sice neslibujeme, že děti budou spát celou noc, ale zaručíme, že komáři je rozhodně budit nebudou.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích