Menu

Perte bezpečně a pečujte o pokožku dětí svých i těch v nouzi

Sdílet na Facebooku

7. září 2021

Mateřství je nejkrásnější období v životě, ne každá žena si ho ale může užít bez starostí. Těm, které neměly tolik štěstí, dlouhodobě nabízí pomocnou ruku Armáda spásy.

Znáte hypoalergenní prací prostředky Lovela Baby? Jsou expertem v praní dětského prádla dlouhá léta. Můžete je totiž použít už při praní oblečení pro novorozence. Lovela Baby hlavně pomáhá maminkám, a to nejen v péči o prádlo. Dobře je zná a má jejich důvěru, proto chce nyní své poslání ještě prohloubit a v rámci charitativního projektu s Armádou spásy pomoct opuštěným matkám s dětmi, které ztratily domov. Z prodeje jakéhokoliv produktu Lovela Baby přispěje 3 Kč na provoz azylových domů pro opuštěné matky s dětmi.

Jemná dětská pokožka přímo vybízí k hýčkání a co nejšetrnější péči. Ale již od prvního dne přichází do kontaktu s materiály, které ji mohou dráždit. Kromě správně zvolené kosmetiky je třeba dobře vybírat také oblečení a prací prostředky. Plínky, povlečení, ale i maminčino oblečení, kterého se dotýká při mazlení, totiž mohou miminku způsobit podráždění. Minimálně v prvním roce života se proto doporučuje prát kojenecké oblečení odděleně od prádla ostatních členů rodiny a ve speciálních prostředcích. V těch, které neobsahují enzymy, umělá barviva ani optické zjasňovače, na něž narazíme v běžných pracích prostředcích.

lovela

Značka Lovela Baby, zlatý partner České pediatrické společnosti, se proto od svého vzniku specializuje na prostředky, které maminkám právě takto ulehčují péči o jejich miminka. Její produkty jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a účinně odstraňují nečistoty při všech pracích teplotách. Jejich složení tudíž ocení také všichni, kteří trpí alergiemi nebo atopickou dermatitidou.

Nákupem jakéhokoliv produktu značky Lovela Baby proto nyní zajistíte šetrnou péči o prádlo vašich nejdražších, ale také podpoříte maminky, které se ocitly bez přístřeší nebo řeší obtížnou životní situaci.

Perte s klidným srdcem a staňte se hrdinou i vy!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích