Menu

Nová generace mlék Nutrilon pro podporu imunity

Sdílet na Facebooku

21. listopadu 2018

Každá maminka chce pro své miminko to nejlepší a v oblasti výživy je tím nejlepším mateřské mléko, které je připravené miminku přímo na míru. Právě díky dlouholetému výzkumu mateřského mléka přináší Nutrilon jedinečnou novinku vyvinutou po jeho vzoru.
 
Co je na novém Nutrilonu jedinečné a jak ho přijímají ti nejdůležitější, samotná miminka?

nutrilon 1

99 % maminek testujících nový Nutrilon 2 spolu s jejich miminky potvrdilo, že dětem mlíčko chutná a doporučily by ho dál. Zde si můžete přečíst zkušenosti s novým Nutrilonem i vy.*

nutrilon

400 vědců v Nutricia výzkumných centrech už více jak 40 let zkoumá mateřské mléko a na základě jejich poznatků jsou neustále vylepšovány receptury Nutrilon kojeneckých a batolecích mlék. Nové jedinečné patentované složení s unikátní směsí PREBIOTIK GOS/FOS a PROSPĚŠNÝCH LÁTEK spolu s vitamíny *A, C a D, které přispívají k podpoře imunity, přináší průlom ve světě dětské výživy. Důležitými složkami nové receptury jsou také omega 3 a omega 6 mastné kyseliny pro rozvoj mozku.

nutrilon 2

Unikátní kombinace prebiotik GOS/FOS a prospěšných látek

Složení mateřského mléka a jeho vliv na zdraví je inspirací pro vývoj dětské výživy. Objev přinášející kombinaci prebiotik a prospěšných látek zajistil další velký posun v oblasti výživy těch nejmenších. Je totiž vědecky dokázáno, že 70 % buněk imunitního systému se nachází právě ve střevech, a proto lze výživou značnou mírou ovlivnit vývoj dítěte.

nutrilon 3

Prebiotika – co jsou prebiotika?

Prebiotické oligosacharidy jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka. Jednoduše řečeno jsou stravou pro „přátelské“ bakterie v trávicím traktu.

Prospěšné látky – jak vznikají a proč by nás měly zajímat?

Vědci zjišťují, že nejen látky, které se člověk snaží přijímat ve stravě, mají přínos pro organismus, ale i prospěšné látky, které vznikají v průběhu procesu metabolizace stravy, mají svůj význam. Prospěšné látky jsou blahodárně působící látky vyráběné přátelskými bakteriemi v trávicím traktu. 

Navíc oceníte 800 g praktické balení pro snadné dávkování, díky kterému můžete zvládat více činností najednou.

nutrilon 4

Objevte novou generaci mlék Nutrilon spolu s Vaším miminkem i vy. 

nutrilon 5

*Nutrilon jako všechna pokračovací výživa, obsahuje vitamíny A, C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. Kojení je nejpřirozenější způsob výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech nebo www.nutriklub.cz . Testování probíhalo přes Feedo.cz.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích