Menu

Nejkrásnější vánoční dárky vytvořené s láskou

Sdílet na Facebooku

1. prosince 2022

Každý z nás chce o Vánocích udělat radost těm, na kterých mu nejvíce záleží. Jsme si jisti, že nic nepotěší víc než společné vzpomínky na krásné chvíle.

Využijte naši nabídku na konci toho článku a získejte slevové kupony na kompletní nabídku fotoproduktů ve výši až 300 Kč na rossmann-fotoshop.cz.

Nevíte, co letos pořídit rodině a přátelům k Vánocům? Připravili jsme pro vás přehled nejkrásnějších fotodárků, které zaručeně zaujmou. Máme něco pro každého - pro babičku a dědečka, maminku a tatínka, sourozence, děti i přátele.

1

Kalendář na každou stěnu

Fotokalendář vám bude dělat radost 365 dní v roce. Vyberte si 13 nejkrásnějších fotografií a vložte je do nástěnného nebo stolního kalendáře. Na stěně v kuchyni, na pracovním stole nebo v dětském pokoji... všude tam budou vidět vaše oblíbené okamžiky a díky kalendáři budete mít přehled o důležitých datech a událostech. 

TIP: Kalendář s fotografiemi vnoučat je krásným vánočním dárkem pro prarodiče.

2

Kryt na mobilní telefon vás bude provázet každý den

Vyberte si svou oblíbenou fotografii a umístěte ji na kryt na mobil. Toužíte po krytu na mobil s fotografií manželky, dětí nebo domácího mazlíčka? Výběr necháme na vás. Své blízké budete mít stále u sebe a telefon bude v mimořádném bezpečí. 

TIP: Objevte kryt na mobilní telefon se stylovou šňůrkou, který je praktickým pomocníkem a doplňkem zároveň.

3

Ranní káva v osobním hrnečku

V zimních měsících si každý rád vychutná lahodnou kávu nebo horký čaj. Tak proč si pod stromeček nedat hrnek s vlastní fotografií?

4

Nejkrásnější vzpomínky v krabičce

Zpříjemněte si vánoční setkání fotoboxem plným rodinných fotografií. Naše fotoboxy poslouží jako ochrana vašich fotografií a také jako dárkové balení pod vánoční stromeček. Vyberte si 30, 50 nebo dokonce 100 fotografií a objednejte si je pohodlně online.

5

Rodinné večery s puzzle

Kousek po kousku a vaše fotografie je najednou celá. Vyberte si nejlepší snímek z letní dovolené nebo rodinnou fotografii z podzimního focení a umístěte ji na puzzle. Bude to zábava na dlouhé zimní večery pro celou rodinu.

6

Jedinečná CEWE FOTOKNIHA

A nakonec naše osvědčená klasika a nejoblíbenější vánoční dárek pro všechny generace. CEWE FOTOKNIHA je jedinečná díky nekonečným možnostem a vaší kreativitě. Vytvořte ji tak, aby potěšila přesně toho, kdo ji rozbalí pod stromečkem. Vánoce si bez fotoknihy ani nedokážeme představit.

Ušetřete až 300 Kč na jedinečné dárky z vlastních fotografií

Na všechny vaše vánoční dárky z vlastních fotografií můžete využít naše slevové kupony a ušetřit tak až 300 Kč. Platné jsou během celého roku a vztahují se na celou nabídku CEWE fotoproduktů na rossmann-fotoshop.cz. Výše slevy se odvíjí od velikosti nákupního košíku.

8

Přejeme vám krásné společné chvíle s vašimi blízkými a aby vám naše fotodárky přinesly radost a úsměv na tváři.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích