Menu

Maminky rozhodly o nejlepších

Sdílet na Facebooku

17. května 2021

Mámy vždy ví, co je dobré. A potvrdily to i v anketě MAMAvolba 2020, které jsme se zúčastnili s našimi produkty Babydream. Získaná ocenění jsou pro nás tím největším poděkováním, jaké jsme od vás mohli dostat a moc za ně děkujeme.

S našimi výrobky Babydream chceme do rodin vnášet radost a ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, abychom se stali první volbou českých maminek. O jejich hlasy v 2. ročníku spotřebitelské ankety bojovalo celkem 58 značek, 181 výrobků ve 23 kategoriích, a tak konkurence byla veliká. Jsme tudíž nadšeni, že z celkem 5 052 hlasujících rodičů, kteří celkem rozdali 52 750 hlasů, jsme obdrželi krásná 3 ocenění za naše produkty.

Představujeme vám našeho výherce a naše oceněné

Na každém hlasu záleží - to ukázal i „boj“ o první tři místa v kategorii Výživa – ovocné příkrmy. Nejsme to jen my, kdo chce pro své nejmenší zákazníky to nejlepší. Všem nám záleží na tom, aby naše děti byly zdravé a šťastné. Souboj to byl velice těsný, ale nakonec pomyslnou první příčku se 782 hlasy získaly naše Ovocné příkrmy z řady Babydream a my vám představujeme jejich TOP zástupce, kteří se o to zasloužili:

zlatá pečeť

 

Velice těsné to bylo i v kategorii Plenky a přebalování – Jednorázové plenky. „Magické“ číslo 6 rozhodlo o druhém a třetím místě, kde druhou příčku - tedy stříbrnou pečeť - získaly naše jednorázové plenky Babydream. Zde jsou šampioni:

stříbro plenky

 

Každý rok se snažíme přijít s nějakou novinkou, která by si získala srdce našich zákazníků. Tou novinkou, která též obdržela stříbrnou pečeť, se pro rok 2020 stal Babydream BIO dětský čaj na dobrou noc. Ocenění nás proto těší dvojnásob.

stříbro novinka

 

Třetí místo v kategorii Novinka roku 2020 nám uteklo jen o fous. A i když bramborová medaile bývá ta nejméně chtěná, my ji s radostí přijímáme. Pečeti náš Babydream BIO puding z mléčné rýže sice unikl jen o chloupek, ale i tak si vedl skvěle, a tak jej mezi naše výherce též zahrnujeme.

 

Všem, kteří jste pro nás hlasovali, velice děkujeme. Jsme rádi, že si naše produkty získaly vaše srdce i srdce vašich dětí. Konec konců, hlasy jste sice rozdávali vy, ale byly to děti, které produkty „testovaly“ a tím, že je mají rády, vás přesvědčily k tomu, abyste nám své hlasy věnovali.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích