Menu

Máma vždy ví, co je dobré

Sdílet na Facebooku

8. dubna 2021

Věříme, že nejlepší rady ohledně výrobků pro děti, dávají právě maminky. My s našimi výrobky Babydream chceme do rodin vnášet radost a ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, abychom se tak stali první volbou českých maminek.

Máma ví, co je dobré. To je heslo spotřebitelské ankety MAMAvolba 2020, do které jsme se i my letos zapojili. MAMAvolba je lifestylový on-line magazín pro matky, které chtějí být v obraze a kde každý rok probíhá hlasování o nejlepších výrobcích pro děti a rodiče.

My za ROSSMANN chceme skrze naše produkty vnášet do rodin radost a poskytovat vám ty nejlepší a nejkvalitnější výrobky za nízké ceny. Skrze naši značku Babydream se snažíme maminkám zpříjemnit každodenní chvíle jejich života i života jejich drobečků.

Podpořte nás a zapojte se do soutěže

Hlasujte pro naše výrobky v kategorii výživa a pleny a přebalování a zapojte se tak do slosování o výhry za desetitisíce (například čisticí kartáčky Foreo, knihy, parfémy, kosmetiku…). Hlasovat můžete do 22. 4. 2021.

Patříte i vy a vaše děťátko mezi labužníky, kteří si pochutnávají na ovocných přesnídávkách? Pak vyzkoušejte naše BIO ovocná pyré, která si oblíbí nejen děti, ale i vy sami. Hlasovat.

obr_1

Pokud se teprve chystáte na přechod na pevnou stravu či jste již úspěšně začali, pak byste měli vyzkoušet naše BIO masozeleninové příkrmy. Hlasovat.

obr_2

 

Plenky jsou nedílnou součástí dětské výbavičky. A jelikož miminka rostou jako z vody, je pro nás důležité, abyste u nás našli tu nejširší nabídku jednorázových plenek pro každou etapu vašeho miláčka. Hlasovat.

obr_3

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích