Menu

Když má spokojené bříško, být rodičem je hračka

Sdílet na Facebooku

6. února 2019

Je pro rodiče něco krásnějšího než pohled na spokojené miminko? Když má miminko spokojené bříško, celý svět je hned hravější, plný dětského smíchu a radosti. Vy tak můžete ty jedinečné chvíle společně prožít naplno, a vaše miminko vám na konci dne svým spokojeným bříškem poděkuje za to, že mu dáváte vše, co potřebuje.

hami 3

A v čem je Hami kojenecké mléko tak jedinečné?*:

 inspirovalo se procesem mléčné fermentace, který přispívá k péči o zažívání

  obsahuje prebiotickou vlákninu

obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály pro správný růst a vývoj děťátka**

  navíc skvěle chutná

Pokračovací mléko Hami v praktické dóze s odměrkou o obsahu 800g je jedinečnou kombinací pro zdravý růst a vývoj vašeho miminka. Mléko je díky svému složení ideální pro miminka od ukončeného 6. do 12. měsíce. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

hami

Hami se inspirovalo procesem mléčné fermentace Lactofidus, který přispívá k péči o zažívání vašeho děťátka. Mléko obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS, potřebné vitaminy a minerály, a navíc skvěle chutná! Když má miminko spokojené bříško, být rodičem je hračka. A vy si tak můžete užít společné chvíle naplno.

hami 2

 

* Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Potravina pro zvláštní výživu.

**Omega 3 (ALA) a železo přispívá k normálnímu vývoji mozku (k rozvoji poznávacích schopností), vápník a vitamín D přispívá k normálnímu růstu a vývoji kostí. Obsahuje železo, vápník a vitamín D jako všechna pokračovací mléka.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích