Menu

HAMI příkrmy - kvalita od prvního sousta

Sdílet na Facebooku

6. března 2019

Začíná se vaše děťátko zajímat o to, co se skrývá na talířích ostatních členů rodiny? Otevírá pusinku pokaždé, když si dáváte sousto k ústům? Setkala se tato zvědavost se správným věkem vašeho malého mlsouna? Pak možná nastal čas, aby ochutnal pevnou stravu!

 

ZELENINA

Popis: C:\Users\holeckna\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\meat-top-motive.png

 

 

 

Zelenina by měla být to první, s čím se seznámí. Je totiž cenným zdrojem vitamínů, minerálů, vlákniny a po 6. měsíci věku by neměla v jídelníčku rozhodně chybět.

V Hami příkrmech najdete 22 druhů zeleniny, která zaručuje pestrou a vyváženou stravu pro správný vývoj vašeho miminka. A nejen to! Když budete svému děťátku servírovat různé druhy zeleniny, bude v pozdějším věku k její chuti vstřícnější.

Při pěstování zeleniny je pro Hami kvalita na prvním místě. Pěstuje se na speciálně vyhrazených a kontrolovaných polích. Pěstování na správném místě je důležité, protože z půdy se do rostlin mohou přirozeně dostat nežádoucí látky. Než se Hami zelenina dostane na talířek těch nejmenších, je vařena v páře, aby neztratila svou chuť, vitamíny a minerální látky.

 

 

 

 

 

 

MASO A RYBY

Popis: C:\Users\holeckna\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\zigzag-meat.png

 

 

Po důkladném seznámení vašeho děťátka se zeleninou, můžete společně začít objevovat chutě masa a ryb. Z masa váš drobeček získá přirozenou formou zásoby železa, které mu kolem šestého měsíce života začínají ubývat. Maso obsahuje hodnotné bílkoviny, vitamín B a zmíněné železo. A co ryby? Ty vašemu miminku dodají nenasycené omega 3 mastné kyseliny a jód.

Maso, které pod víčky Hami příkrmů najdete, pochází pouze z prověřených farem, kde se zvířata mají „jako v bavlnce“. Skot žije v přirozeném prostředí volného chovu s dostatkem trávy a zeleně, prasátka si svými rypáčky kulatí míčky a kuřata s oblibou klovají do věcí, které se blyští.

Bezpečné ryby z volného chovu jsou pro malé jedlíky loveny v otevřených vodách a jejich maso prochází mnoha testy a kontrolami na těžké kovy a další škodliviny.

V Hami maso-zeleninových příkrmech najde váš malý objevitel živiny a látky, které jsou tolik potřebné ke všem jeho novým dobrodružstvím. Co v nich naopak nenajde je přidaná sůl, konzervanty a přidaná barviva (jak ukládá zákon).

 

 

Jistě se shodneme na tom, že kvalitní a zdravá strava je pro děti velmi důležitá. Farmáři, kteří dodávají suroviny do Hami příkrmů, jsou vybíráni s velkou pečlivostí. Proto příkrmy, které najdete v regálech drogerií ROSSMANN, zaručují bezpečnost, přírodnost a kvalitu surovin pro dětská bříška!

 

hami

 

 

​​​

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích