Menu

Adventní kalendář s vlastní fotografií a osobními vzkazy

Sdílet na Facebooku

20. října 2022

Pro obzvlášť romantické předvánoční období: Jak vytvořit 24 osobních poukázek a vzkazů do okének pro své blízké.

V tomto adventním kalendáři s vaší oblíbenou fotografií na přední straně čekají na vaše blízké v každém okénku lahodné pralinky Ferrero a osobní vzkazy. Kromě hlavní fotografie můžete v programu CEWE fotosvět individuálně navrhnout i 24 okének zevnitř přesně podle vlastních představ.

Vytvořte adventní kalendář hned teď!
NYNÍ SESTAVIT

Důkaz lásky každý den

obr

Abyste svému partnerovi udělali každý prosincový den dvojnásobnou radost, napište na malá okénka drobné láskyplné vzkazy a poukázky. Potřebujete inspiraci? Zamyslete se například nad tím, čeho si na obdarovávané osobě nejvíce vážíte, a pokuste se tuto vlastnost formulovat několika slovy. Platí pravidlo: čím osobnější, tím lepší.

Darujte krásné chvíle ve dvou

obr_1

Kterými poukazy chcete překvapit svou drahou polovičku? Vzhledem k tomu, že můžete obsadit celkem 24 okének, mohou tyto aktivity představovat různá milá malá gesta, například snídani do postele, masáž nebo večeři. V ideálním případě byste si měli vybrat aktivity, které můžete v blízké budoucnosti dělat společně.

Zajistěte rozmanitost

obr_2

Kromě láskyplných textů a poukázek můžete přidat i tematické kliparty, které přizpůsobíte okénku. Spoustu symbolů a obrázků najdete jak v programu CEWE fotosvět, tak i v našem online editoru na webu. Vždy můžete kliparty snadno filtrovat a najít si jednoduše Vánoce. Můžete také použít osobní fotografie.

obr_3

Inspirujte se širokou nabídkou adventních kalendářů. Věříme, že si vybere opravdu každý.
ZOBRAZIT NABÍDKU

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích