Menu

7 způsobů, jak vykouzlit perfektní romantický večer

Sdílet na Facebooku

8. února 2020

Tyto romantické nápady, jak překvapit a potěšit svého partnera či partnerku, vám jistě přinesou spoustu jisker, romantiky a bláznivé zábavy pro váš společný večer.

Romantické chvilky mohou oživit váš vztah a zvýšit intimitu mezi vámi a vaším partnerem. Pro začátek zapřemýšlejte, kde si chcete svůj romantický večer uspořádat. Chtěli byste jej překvapit rovnou u dveří nebo vsadíte na pozvolný rozjezd? Letmé, ovšem promyšlené doteky mohou vaši noc proměnit v nezapomenutelnou a vášnivou. Nejdříve se však ujistěte, zda jste skutečně sami, aby nedošlo k nepříjemnému vyrušení.

1. Buďte sami

První pravidlo romantického večera – vypněte své mobilní telefony, počítač, televizi. Život není ukrytý v těchto moderních zařízeních, ale odehrává se právě tady a teď před vašima očima.

2. Potěšte toho druhého

Není potřeba kupovat drahé dárky. Mnoho obchodů na lidi hrnou nabídku drahých dárků, jako jsou šperky, drahé wellness víkendy. O tom ale svátek sv. Valentýna není a ani láska se nedá vyčíslit penězi. Například ženám mnohdy udělá radost i jedna růže, čokoláda nebo třeba svíčka, která se hned dá během romantického večera použít. Velká gesta nejsou potřeba. Stačí malá, ale hlavně upřímná od srdce.

rose

 

3. Romantická večeře

Pro začátek vašeho romantického večera bude příjemné, když si večeři připravíte spolu sami. Nemusí se jednat o dílo samotného master chefa. Klidně můžete rychle osmahnout plátek masa. Jde ovšem o to, abyste vše dělali společně. Prostřete pěkně stůl, zapalte svíčky a dopřejte si skleničku dobrého vína. K dokonalé atmosféře dopomůže i hudba, která přispěje k vyvrcholení celého večera a vy i váš partner se tak budete cítit jak v sedmém nebi.

4. Zatančete si

Hraje zrovna vaše či vašeho partnera oblíbená píseň? Jaká to náhoda. Nebo to bylo plánované? Ať už je to, jak chce, využijte tuto možnost vzít toho druhého do náruče a pohupujte se s ním do rytmu. Jemné dotyky, důvěrné pohledy a letmé polibky vám vyvolá pocit, že se do toho druhého znovu zamilováváte.

5. Smyslná masáž

Nic nezvýší večerní romantiku více než smyslná masáž za svitu svíček. Po výborné večeři, kdy jste uspokojili svůj apetit a víno se pomalu dostává do krve, jste v té nejlepší náladě se uvolnit ještě více. Uvelebte se třeba na gauči, položte svou hlavu do klína partnera a nechte se hladit ve vlasech. Cítíte napětí v zádech? Nechte ruce svého partnera, ať vám pomohou. Pro větší potěšení použijte masážní olej či tělový krém.

6. Povídejte si

Hlavně vynechte práci a jakékoli další starosti. To vaší romantické chvilce opravdu nepřidá. Naopak pro zvýšení intimity doporučujeme udělat si černou hodinku. Zhasněte v celém bytě, jen svíčku nechejte zapálenou. Sedněte si vedle sebe nebo se o sebe opřete a povídejte si. Nic vás nebude rozptylovat, takže se soustředíte jenom jeden na druhého. Můžete si třeba vyprávět strašidelné příběhy (to pak přichází ten okamžik, kdy pánové mohou nabídnout svou ochrannou náruč), vzpomínat na dětství anebo si svěřit své erotické fantazie.

romantic

 

7. Umění líbání

Místo letmých a odbytých pus na uvítanou a rozloučenou si zrovna v tuto chvíli užívejte pravého líbání a mazlení. Mělo by trvat alespoň deset vteřin a každý polibek si do sytosti a s prožitkem vychutnejte.

Jak tyto romantické chvilky budete trávit je jen na vás. Koneckonců vy svého partnera znáte nejlépe a víte, co mu udělá radost. Nejdůležitější však je být spolu právě tady a teď. Užívat si přítomného okamžiku a opravdu druhému naslouchat. Právě to jsou pak ty chvíle, na které ještě léta vzpomínáme.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích