10 důvodů, proč byste měli vyzkoušet mléko Babybio Primea

Sdílet na Facebooku

6. listopadu 2020

Možná už víte, že v našich prodejnách ROSSMANN seženete kojeneckou výživu od francouzské prémiové značky Babybio. Možná ale netušíte, že má tato značka nejdelší historii ve výrobě kojeneckých mlék v bio kvalitě a jako první značka na trh uvedla kojenecké bio mléko již v roce 1996.

Každé miminko je jiné a každému chutná něco jiného. Někdo nemá rád hrášek, někdo mrkev a věřte nebo ne, jsou děti, které jsou od malička vychovávány na ovoci a zelenině, a tak nemají rády sladké. Ať už má vaše miminko rádo či nerado to nebo ono, jistě si dáváte záležet, aby vše, co mu nabídnete, bylo v té nejlepší kvalitě. Dobré je tedy mít na výběr z několika možností.

V nabídce značky Babybio najdete nemléčné kojenecké kaše s quinou, bohatý výběr příkrmů z masa, ryb, zeleniny i ovoce. Dále pak polévky pro děti od 6 měsíců, řadu druhů ovocných kapsiček a výtečné piškoty s esenciálním olejem z pomeranče, na kterých si často pochutnávají i rodiče.

Nyní v jejich sortimentu - a též v našich prodejnách ROSSMANN - najdete novou řadu kojeneckého mléka Babybio Primera. Zde máte hned 10 důvodů, proč si toto mléko zamiluje i vaše děťátko.

  1. Babybio Primea je vyrobena výhradně z bio mléka pocházejícího z malých eko-chovů od francouzských farmářů.
  2. Tyto farmy v rámci certifikace ekologického zemědělství chovají zvířata s ohledem na jejich dobré životní podmínky. Krávy se volně pohybují na pastvě, nejsou jim preventivně podávána antibiotika a přírodní krmiva neobsahují zbytky pesticidů a herbicidů.
  3. Babybio Primea obsahuje důležité OMEGA 3 a OMEGA 6 mastné kyseliny (DHA a ARA), které positivně ovlivňují správný vývoj organismu děťátka.
  4. Receptura Babybio Primea je také obohacena o 13 vitamínů a 13 minerálů včetně železa.
  5. Mléko neobsahuje zbytečnou chemii, palmový olej, GMO ani přidaný cukr.
  6. Složení mléka je vždy přizpůsobeno pro konkrétní věk dítěte a zajišťuje mu veškeré potřebné živiny. Primea 1 od narození, Primea 2 od 6 měsíců a Primea 3 od 10 měsíců.
  7. Receptura je vyvinuta ve spolupráci s předními francouzskými pediatry a výživovými poradci.
  8. Babybio vyrábí mléko ve svých továrnách ve Francii za přísných bezpečnostních a hygienických podmínek.
  9. Výrobce certifikuje každou šarži, a díky tomu má maximální kontrolu nad kvalitou – a vy zase jistotu, že dáváte svému děťátku to nejlepší.
  10. Nejlepší referencí kvality Babybio Primea jsou spokojení zákazníci. Mléko dětem chutná a podporuje jejich zdravé zažívání.

Babybio není jenom značka kojenecké a dětské výživy. Je to celistvý koncept, který rodičům umožňuje naučit své děti jíst chutně a zdravě od první chvíle. Vyrazte do prodejen ROSSMANN a přesvědčte se sami.

Nyní pro vás máme zaváděcí nabídku, kdy ke každému zakoupenému kusu Primea 2 nebo Primea 3 obdržíte zdarma libovolný 1 ks Babybio příkrmů nebo 1 ks Babybio piškotů. Stačí si vybrat dle vaší chuti přímo z regálu (akce platí od 4. 11. do 17. 11. 2020 nebo do vydání zásob, nabídka se na jednotlivých prodejnách může lišit).

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích