Menu

10 důvodů, proč byste měli vyzkoušet mléko Babybio Primea

Sdílet na Facebooku

6. listopadu 2020

Možná už víte, že v našich prodejnách ROSSMANN seženete kojeneckou výživu od francouzské prémiové značky Babybio. Možná ale netušíte, že má tato značka nejdelší historii ve výrobě kojeneckých mlék v bio kvalitě a jako první značka na trh uvedla kojenecké bio mléko již v roce 1996.

Každé miminko je jiné a každému chutná něco jiného. Někdo nemá rád hrášek, někdo mrkev a věřte nebo ne, jsou děti, které jsou od malička vychovávány na ovoci a zelenině, a tak nemají rády sladké. Ať už má vaše miminko rádo či nerado to nebo ono, jistě si dáváte záležet, aby vše, co mu nabídnete, bylo v té nejlepší kvalitě. Dobré je tedy mít na výběr z několika možností.

V nabídce značky Babybio najdete nemléčné kojenecké kaše s quinou, bohatý výběr příkrmů z masa, ryb, zeleniny i ovoce. Dále pak polévky pro děti od 6 měsíců, řadu druhů ovocných kapsiček a výtečné piškoty s esenciálním olejem z pomeranče, na kterých si často pochutnávají i rodiče.

Nyní v jejich sortimentu - a též v našich prodejnách ROSSMANN - najdete novou řadu kojeneckého mléka Babybio Primera. Zde máte hned 10 důvodů, proč si toto mléko zamiluje i vaše děťátko.

  1. Babybio Primea je vyrobena výhradně z bio mléka pocházejícího z malých eko-chovů od francouzských farmářů.
  2. Tyto farmy v rámci certifikace ekologického zemědělství chovají zvířata s ohledem na jejich dobré životní podmínky. Krávy se volně pohybují na pastvě, nejsou jim preventivně podávána antibiotika a přírodní krmiva neobsahují zbytky pesticidů a herbicidů.
  3. Babybio Primea obsahuje důležité OMEGA 3 a OMEGA 6 mastné kyseliny (DHA a ARA), které positivně ovlivňují správný vývoj organismu děťátka.
  4. Receptura Babybio Primea je také obohacena o 13 vitamínů a 13 minerálů včetně železa.
  5. Mléko neobsahuje zbytečnou chemii, palmový olej, GMO ani přidaný cukr.
  6. Složení mléka je vždy přizpůsobeno pro konkrétní věk dítěte a zajišťuje mu veškeré potřebné živiny. Primea 1 od narození, Primea 2 od 6 měsíců a Primea 3 od 10 měsíců.
  7. Receptura je vyvinuta ve spolupráci s předními francouzskými pediatry a výživovými poradci.
  8. Babybio vyrábí mléko ve svých továrnách ve Francii za přísných bezpečnostních a hygienických podmínek.
  9. Výrobce certifikuje každou šarži, a díky tomu má maximální kontrolu nad kvalitou – a vy zase jistotu, že dáváte svému děťátku to nejlepší.
  10. Nejlepší referencí kvality Babybio Primea jsou spokojení zákazníci. Mléko dětem chutná a podporuje jejich zdravé zažívání.

Babybio není jenom značka kojenecké a dětské výživy. Je to celistvý koncept, který rodičům umožňuje naučit své děti jíst chutně a zdravě od první chvíle. Vyrazte do prodejen ROSSMANN a přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích