Získali jsme ocenění „značka kvality“ v dTestu

Sdílet na Facebooku

21. června 2019

V červnovém vydání nezávislého časopisu dTest se tentokrát pod lupu pozornosti dostaly mimo jiné i opalovací krémy a dámská holítka. Je nám potěšením, že právě naše produkty privátních značek Sun Ozon a ISANA těmito náročnými testy prošly na jedničku. Vypovídá to o jejich jedinečné kvalitě.
Jednička mezi opalovacími krémy

Léto je konečně tady a sluneční paprsky nabírají na síle. Je proto třeba chránit naši pokožku a obzvláště to platí pro děti. Ty ji totiž mají citlivější než my.

Do laboratoře doputovalo celkem 13 sprejů opalovacích přípravků speciálně určených pro děti s ochranným faktorem 50 či 50+. V testu nejlépe dopadl opalovací přípravek naší privátní značky Sun Ozon Kids Sonnenschaum 50+. Jelikož je ve formě pěny, dobře se roztírá a nezanechává po sobě nepříjemný film. Jak praví na obalu, tak je i splněno – chrání před UV zářením a neobsahuje žádné nežádoucí látky. Navíc ze všech testovaných produktů byl cenově nejdostupnější. Právem se tedy pyšní označením „Výhodný nákup“.

opalovací krém

Hladká jako samet

Kdy jindy než v létě ukázat svou krásnou a hladkou pokožku? Urputný boj s porostem nekompromisně řeší spíše ženy než muži. Ženskou touhou je zbavit se chloupků dokonale a na co nejdelší dobu. Když ale není čas, lze tento chlupatý problém vyřešit raz dva i s jednorázovým holítkem.

Do ostrého souboje se dostalo 19 jednorázových holítek a mechanických holicích strojků a právě v kategorii jednorázových holítek zvítězil výrobek naší privátní značky ISANA s pohyblivou hlavou. Tento malý zázrak díky 3břité žiletce odstraní chloupky rychle a zanechá vaši pokožku sametově hebkou. Navíc s minimálním rizikem podráždění či poranění kůže.

holítka

Skvělé hodnocení obou produktů vypovídá o jejich jedinečné kvalitě. Pokud jste je ještě nevyzkoušeli, určitě tak učiňte. Stanou se dobrým společníkem na vaši letní dovolenou.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích