Menu

Zimní pohádka vtisknutá do detailu

Sdílet na Facebooku

4. prosince 2020

Vánoce se pomalu blíží. Venku už panuje mráz, domy se zdobí vánočními světýlky a zapálili jsme první adventní svíčku. Již jsme všichni zatíženi stresem, co koupit našim milovaným pod stromeček. Co byste řekli na exkluzivní balíček ze zimní kolekce Beauty Box, kterým potěšíte každou ženu?

Zvláště v období svátků, kdy se všechny maminky točí kolem domu a rodiny a snaží se, aby vše bylo připraveno, cukroví napečeno, řízky usmaženy, dárky zabaleny, dům uklizený a vyzdobený, si speciálně ony zaslouží něco, co jim tuto jejich námahu vynahradí.

Darujte jim balíček, jehož obálka jako by vypadla ze zimní pohádky o sněhové královně. Stačí, když si ve své aplikaci ROSSMANN CLUB aktivujete kupon za 30 nasbíraných bodů a tuto stylovou kabelku si pořídíte jen za 49,90 Kč! Platí do vydání zásob. A co je v ní ukryto?

  • Dove Invisible Dry antiperspirant ve spreji proti bílým skvrnám vám přináší svobodu ve volbě oblečení a pomáhá jemné kůži v podpaží zotavit se z podráždění způsobené holením.
  • Vaseline Original je kosmetická vazelína zlepšující komfort pokožky a intenzivně ošetřuje její suchá místa, chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy a snižuje výskyt vrásek i drobných linek. Navíc je 100% hypoalergenní.
  • Lak na nehty Dermacol 5 Days Stay č. Hot kiss s průlomovou texturou skvěle k nehtu přilne a po zaschnutí vytvoří velmi odolný a pevný film.
  • Zubní pasta Oral-B Gum Gentle Whitening poskytuje šetrné bělení a tím snižuje podráždění a pomáhá obnovovat zubní sklovinu za pouhé 2 týdny.
  • Vlasová péče Aussie SOS s australským super-ovocem vyživuje poškozené a matné lokny.
  • Kneipp Goodbye Stress sůl do koupele je bohatá na minerály a stopové prvky. Vůně rozmarýnu a vodní máty vám dodá tolik potřebnou energii a pomůže vám od stresu.
  • KOTEX Ultra tenké menstruační vložky s rychle absorbujícím jádrem i povrchem speciálně navrženým proti protečení vám poskytne jistotu a maximální komfort.

winter box

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích