Menu

Zero waste tip do vaší koupelny

Sdílet na Facebooku

9. července 2020

Pokud vám záleží na životním prostředí a je vám sympatická přírodní kosmetika, vyzkoušejte nahradit běžnou vlasovou péči tuhými produkty bez plastového obalu. Vaše vlasy i příroda vám poděkuje.

Šampony a kondicionéry patří mezi produkty, které v koupelně střídáme nejčastěji. Produkty v plastových lahvičkách se často hromadí podél vany a kromě toho, že zbytečně zabírají místo, po jejich spotřebovaní putují neekologicky do odpadkového koše. Naštěstí je zde možnost, jak o své vlasy i nadále pečovat a nezatěžovat tak matku přírodu.

Méně plastu, více přírodních ingrediencí

Tuhá přírodní vlasová péče zcela konkuruje tradičním produktům v plastových lahvích. Skvělé tuhé šampony a kondicionéry nabízí značka Foamie. Produkty obsahují účinné přírodní ingredience, krásně voní, a navíc neobsahují žádné plasty. Díky absenci plastového obalu jsou skvělou ekologickou variantou pro vaši koupelnu.

Vlasová péče Foamie je dostupná ve 3 variantách a ke každému šamponu je dostupný odpovídající kondicionér, který po umytí uzavře vlasové vlákno a krásně vlasy vyživí.

  • s aloe vera pro suché vlasy
  • s ibiškem pro poškozené vlasy
  • s kokosovým olejem pro normální vlasy

foamie

Snadné a příjemné použití

Bojíte se, že tuhé vlasové produkty nebudete umět používat? Nemusíte mít strach, je to opravdu snadné a celý proces mytí vlasů tuhými přípravky si zamilujete. Stačí tuhý šampon/kondicionér namočit pod tekoucí vodou, napěnit mezi dlaněmi a nanést rovnoměrně na vlasy. Speciální tvar šamponu a kondicionéru navíc poskytne při aplikaci příjemný masážní efekt. Po použití jednoduše produkt pověsíte za šňůrku a necháte přirozeně uschnout.

výhody

Začněte bezplastovou revoluci ve vaší koupelně a objevte produkty šetrné k vlasům, pokožce i přírodě.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích