Menu

Zdravé dobroty pro každý den!

Sdílet na Facebooku

3. ledna 2022

Cítit se báječně, mít plno energie a zářit zdravím…nějak takto znělo vaše novoroční předsevzetí? Bez zdravé stravy a pohybu to nepůjde, proto vám přinášíme přehled těch nejlepších zdravých dobrot od naší značky enerBiO.

Zdravá, kvalitní a vyvážená strava bez zbytečné chemie dodá tělu energii, vitaminy a důležité živiny. V prodejnách ROSSMANN najdete široký výběr šetrně zpracovaných potravin z ekologické produkce, které si můžete vychutnávat celý den – od báječné snídaně až po večerní posezení u filmu. Naše nabídka potěší také vegetariány i vegany a zajímavé produkty tu najdou ti, kdo se vyhýbají lepku a laktóze. Jakou dobrotu vyzkoušíte vy?

Zdravá snídaně

Zdravá a vyvážená snídaně je základem úspěšného dne. Máte rádi cereálie a křupky? Zkuste vyměnit přeslazené a nezdravé křupinky, třeba za BIO müsli s červenými plody či BIO granolu s lesním ovocem. Zalijte si misku plnou této zdravé dobroty mlékem, či přidejte křupavé müsli na jogurt. Pokud máte ráno čas na pomalejší snídani, uvařte si třeba ovesnou kaši z našich enerBiO ovesných vloček. Uvidíte, kolik toho zdravá snídaně dokáže!

 

Svačina

Jak moc důležitá je pravidelná svačinka všichni víme, ne vždy máme čas a prostor na přípravu pořádné svačiny. V tu chvíli může potřebný přísun živin, vitamínů a také chuti dodat třeba vynikající ovocná šťáva! Zkuste třeba BIO ovocnou šťávu z aronie, BIO ovocnou šťávu s jablkem a mangem nebo Nápoj z BIO mrkvové šťávy!

 

Zdravé vaření

Vše, co potřebujete pro přípravu zdravých obědů a večeří u nás nakoupíte na jednom místě! Už jste vyzkoušeli směs na přípravu zeleninových burgerů? Během chvilky můžete vykouzlit lahodné zeleninové karbanátky, které se hodí jak do vegetariánské verze oblíbených burgerů, tak i samotné v kombinaci s přílohou. I milovníci italské kuchyně si v prodejnách ROSSMANN přijdou na své! Uvařte si chutnou a zdravou večeři z BIO celozrnných těstovin nebo BIO tortellin plněných zeleninou, s ricottovou náplní – ve spojení s BIO rajčatovým protlakem rychle vykouzlíte skvělou večeři.

 

Sladká tečka na závěr

Také rádi završíte dobrý oběd nebo večeři tzv. sladkou tečkou? Vyzkoušejte zdravé zobání od naší značky enerBiO. Ochutnáte oříšky, sušené ovoce nebo si dopřejete zdravou sladkost? Vašim chutím se meze nekladou. 

 

Pokud do vašeho jídelníčku zařadíte zdravé alternativy klasických jídel, místo přeslazených bonbonů zaženete chutě na sladké sušeným ovocem a jednou za čas si dopřejete vitaminovou bombu v podobě ovocných šťáv, vaše tělo se vám bohatě odvděčí. Vstupte do nového roku zdravě a s chutí!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích