Menu

Zbavte se stresu díky správné kosmetice

Sdílet na Facebooku

14. listopadu 2022

Stres je všude kolem nás. Naštěstí existují jednoduché způsoby, jak starosti hodit za hlavu. Často k tomu stačí půlhodina v koupelně, horká voda a správná kosmetika. Udělejte si doma soukromé wellness každý den.

Řada přírodní kosmetiky Goodbye Stress Kneipp proti stresu bojuje výtažky z aromatické vodní máty a rozmarýnu. Vodní máta pomáhá zmírnit bolest hlavy a zlepšit koncentraci. Rozmarýn zase působí blahodárně při bolesti svalů a kloubů. Kromě toho pomáhá snižovat únavu.

Výrobky z kosmetické řady Goodbye Stress vás navíc díky tyrkysově modré barvě přenesou na dovolenou u moře.

obr

Rychlá ranní sprcha pro den plný energie

Ať už jste spíš ranní ptáče, nebo noční sova, rychlá sprcha vás po probuzení připraví na celý den. Když si přiberete na pomoc sprchový gel nebo sprchovou pěnu Goodbye Stress, pozvednete tento zvyk na vyšší úroveň. Laboratorní testy dokonce prokázaly, že tato sprchová kosmetika přeměňuje stres na pozitivní energii. Díky tomu vykročíte do nového dne s úsměvem na tváři a jen tak něco vás nerozhodí.

Večerní relaxace v horké koupeli

Napusťte si vanu a přidejte do ní olej do koupele Goodbye Stress. Ponořte se do voňavé tyrkysové vody a rychle ucítíte, jak vaše starosti odplouvají. Velkou výhodou je, že olej do koupele vůbec nemastí, takže si nemusíte složitě chránit vlasy.

Pokud se chcete cítit jako v mořské lázni, přidejte do horké vody sůl do koupele Goodbye Stress. Tato sůl se těží v Německu, v hloubce 450 metrů – tam, kde se před 250 miliony let rozkládal oceán. Díky tomu obsahuje spoustu minerálů. V kombinaci s jemnou vůní vodní máty a rozmarýnu zajistí tělu královskou péči.

obr_1

Závěrečná hydratace celého těla

Bez důkladné hydratace by to nebylo správné wellness. Po sprše nebo koupeli proto vmasírujte do pokožky tělové mléko Goodbye Stress. Obsahuje bambucké máslo a vzácné přírodní oleje, jako je mandlový nebo kokosový. Ty se postarají o to, že bude vaše kůže vláčná, hebká a neodolatelná na první pohled.

obr_2

Minutové wellness kdykoliv během dne

Provoňte každý okamžik dne vodní mátou a rozmarýnem, které vám pomůžou okamžitě zklidnit mysl. Stačí vám k tomu luxusní přírodní krém na ruce Goodbye Stress. Vmasírujte ho do dlaní, hřbetů rukou i konečků prstů a zhluboka se nadechněte. Cítíte, jak napětí mizí?

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích