Menu

ZAMĚŘENO NA OČI: letní look s NYX Professional Makeup

Sdílet na Facebooku

7. července 2021

Značka profesionální a barevné kosmetiky NYX Professional Makeup přichází s produkty na oči a obočí, které si zamilujete na první pohled. Vyzkoušejte bohaté syté pigmenty s dlouhou výdrží a velmi širokou škálou odstínů, které vám zamotají hlavu!

Protože NYX Professional Makeup nejlépe charakterizují její jedinečné produkty, představíme vám několik profi tipů pro letní líčení očí od Natalie Erdelyan, NYX Professional Makeup Artist, které vám ulehčí aplikaci a prodlouží výdrž make-upu. Tak jdeme na to!

obr_1

Paletky stínů na oči značky NYX Professional Makeup jsou již přímo ikonické. Velmi oblíbenou paletkou, která by neměla uniknout vaší pozornosti, je Ultimate Shadow Palette s 16 sytými a skvěle se doplňujícími stíny. V odstínu Brights najdete vysoce pigmentované stíny plné zářivých barev. Odstíny mají různé finiše – matný, třpytivý i metalický – které se dají vzájemně kombinovat. S touto paletkou docílíte svěžího letního looku, tak i výrazných očí na party.

Pro tip od Natalie: „Na celé víčko nejprve naneste voděodolnou bázi pod oční stíny Proof It! Waterproof Eyeshadow Primer. Následně aplikujte stíny vklepáváním a krouživými pohyby štětečku. S plochým štětcem stíny vklepávejte a vytvořte si základ stínů. S míchacím štětečkem následně stíny krouživými pohyby roztírejte u krajů do ztracena a na víčku jednotlivé barvy stínujte dohromady. Čím vícekrát budete tento pohyb opakovat, tím lépe budou stíny vypadat.“

obr_2

Voděodolná linka na oči Epic Wear Face & Body Liquid Liner je jako stvořená pro letní dobrodružství. Velmi intenzivní barva se dá použít nejen na linky na oči, ale i na grafické linky na tělo (například na ruce pro krátkodobé  „tetování“). Dostupná je v klasické černé i v odvážnějších odstínech, jako je například modrá. Look můžete ještě doplnit o barevné linky v tužce Epic Wear Liner Sticks, které jsou dostupné v mnoha matných i metalických odstínech. Snadno je ořežete ořezávátkem a vydrží až 36 hodin!

obr_3

Pro tip od Natalie: „S Epic Wear Liquid Liner musíte mít trpělivost a nechat ji pořádně zaschnout. Jakmile linka zaschne, můžete mít jistotu, že se ani nehne a vydrží s vámi téměř cokoliv. Při aplikaci linky zakloňte hlavu mírně dozadu a dobře si podepřete loket ruky, kterou linku nanášíte. Připravte linku do správné pozice, dívejte se do zrcadla a nechte hrot jemně klouzat podél linie řas. Čím víc na linku přitlačíte, tím širší linka ve výsledku bude.“

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi objemem a délkou, sáhněte po řasence NYX Professional Makeup Worth The Hype Mascara, která vaše řasy prodlouží a zároveň jim dodá objem. Její kartáček se na konci zužuje, aby nevynechal žádnou řasu. Řasy obalí do intenzivní barvy a krásně je prodlouží. Aplikujte ji cik-cak pohybem na spodní i horní řasy. Worth The Hype rozhodně stojí za vyzkoušení! A navíc je dostupná i ve voděodolné variantě!

obr_4

Pro přirozený vzhled obočí sáhněte po gelu na obočí Control Freak Eyebrow Gel, kterým si velmi snadno obočí pročešete a zafixujete. Pokud budete se svým obočím spokojená hned po aplikaci gelu, další produkt už používat nemusíte, nicméně jej lze kombinovat s tužkami na obočí, které následně pomohou dokreslit chybějící místa.

YT BRAND VIDEO S CZ TITULKY:

 

 

NYX Professional Makeup na sociálních sítích

Značka NYX Professional Makeup má velmi silnou základnu na sociálních sítích, kde světové influencerky denně sdílí své originální looky s produkty značky. I ony spoluvytváří jedinečnost značky, která vás ihned chytí za srdce. Nabízí inspiraci, podporu i originální tipy a triky v nepřeberném množství skvělých tutoriálů. Nenechte si žádné novinky a inspiraci ujít a sledujte Instagram značky na @nyxcosmetics_czsk nebo NYX Professional Makeup CZ&SK Facebook.

Teď už zbývá jen vyrazit do nejbližší pobočky a najít si své nové oblíbence, kteří budou mít nezastupitelné místo ve vaší kosmetické taštičce.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích