Zabalte se do měkkého

Sdílet na Facebooku

11. září 2019

Se zapadajícím sluncem a s blížícími se zimními večery není nic příjemnějšího, než zabalit se do měkkého a užít si chvilku pohodlí a radosti v kruhu svých nejbližších. Objevte jedinečné kouzlo prémiové kolekce ručníků a županů NAF NAF, které jsou načechrané jako obláčky a sladké jako pohlazení.

Francouzská módní značka NAF NAF působí na trhu od roku 1973 a stejně jako ROSSMANN letos slaví své 25. narozeniny. Při této slavnostní příležitosti vám tak nabízíme dopřát si ještě více krásy, pohodlí a potěšení díky jedinečné kolekci jemných ručníků a županů v elegantních barvách z této francouzské kolekce.

Jednoduchá a přesto zajímavá linie této kolekce byla inspirována módními trendy z období podzim/zima 2018. Výběr ze tří barevné variace vám umožní skvěle vyjádřit vaši osobnost. Pohodlí je zaručené. Ručníky a osušky jsou ze 100% bavlny a župany tvoří 100% bavlněný velur. Budete si spokojeně vrnět, jakmile si ručník či župan přiložíte k tělu.

Jednoduchá, přesto zajímavá linie této kolekce byla inspirována módními trendy z období podzim/zima 2018. Výběr ze tří barevné variace vám umožní skvěle vyjádřit vaši osobnost a díky materiálu ze 100% bavlny si budete příjemně vrnět, jakmile si ručník či župan přiložíte k tělu.

Chcete i vy tento kousek do své koupelny? Nyní máte příležitost. Podrobnější informace zjistíte zde.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích