Menu

Vyzkoušejte nové Virtuální zrcadlo od L’Oréal Paris

Sdílet na Facebooku

16. června 2020

Už jste někdy chtěli vyzkoušet nový make-up nebo nejnovější trendy barvu na vlasy, ale nebyli jste si jistí, jestli si je opravdu chcete koupit? Zkoušet nový look může být nákladné, zejména když se každý týden uvádějí na trh nové produkty a odstíny, může být obtížné udržet s novinkami krok.

Aby vám s výběrem pomohla, spustila společnost L‘Oréal Virtuální zrcadlo využívající technologii ModiFace, tedy nástroj, který vám umožní vyzkoušet make-up a barvu na vlasy bez závazků a bez nákladů. Díky tomu, že si můžete v reálném čase z pohodlí domova vyzkoušet více než sto odstínů barev na vlasy a produktů dekorativní kosmetiky od  L'Oréal Paris, je rozhodování mnohem snazší.

Na lorealparis.cz si jednoduše vyberte odstín z kterékoli z řad – jako jsou např. rtěnky Rouge Signature nebo Color Riche, make-upy True Match a Infaillible či barvy na vlasy Excellence a Colorista – vyberte funkci Modiface a prozkoumejte svůj nový look! U vybraného odstínu stiskněte tlačítko „Chci to vyzkoušet“ a buď použijte fotografii, nebo v reálném čase využijte přední fotoaparát svého mobilu či počítače.

 

Tři tipy a triky pro zkoušení make-upu

Tip 1: Sčešte si vlasy dozadu

Sčešte si vlasy dozadu tak, aby vám nezasahovaly do obličeje a dosáhli jste těch nejlepších výsledků. Naše Virtuální zrcadlo s technologií Modiface překryje váš živý obraz nebo nahranou fotografii vaším novým virtuálním lookem, vyčesejte si proto vlasy do ohonu nebo do drdolu.

Tip 2: Dobré osvětlení

Ať už nahráváte fotografii, nebo používáte naše Virtuální zrcadlo naživo, dobré osvětlení je klíčové. Při dobrém osvětlení bude obraz jasnější a hlavně barvy, které zkoušíte, budou realistické ve vztahu k vašemu tónu pleti.

Tip 3: Zkoušejte vždy s minimem make-upu

Použijte minimum make-upu, abyste při virtuálním zkoušení dosáhli těch nejlepších výsledků. Make-up na celém obličeji může ovlivnit, jak se zvolené barvy zobrazí na vaší pleti. Například pokud už na sobě v reálu máte červenou rtěnku, ale rádi byste virtuálně vyzkoušeli růžový odstín, je pravděpodobné, že zkoušený odstín bude zkreslený ve srovnání s tím, kdybyste jej zkoušeli na nenalíčených rtech.

rtěnka

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích